position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
PLH wraca po przerwie

Po przerwie spowodowanej występem reprezentacji Polski na tyskim turnieju EIHC, hokeiści Polskiej Ligi Hokejowej powracają na ligowe tafle, żeby w najbliższy weekend rozegrać dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego. W piątek (15.02) tyszanie zmierzą się przed własną publicznością z wicemistrzem kraju, Comarch Cracovią. Natomiast w niedzielę hokeistów GKS Tychy czeka wyjazdowe spotkanie z Unią Oświęcim.

Ostatnia, 6. runda sezonu zasadniczego dobiega końca, tyszanie zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligowej, do drugiej drużyny, JKH GKS Jastrzębie, tracą jedynie dwa punkty. W dalszym ciągu hokeiści GKS-u mają więc szansę na zajęcie drugiego miejsca po sezonie zasadniczym. Żeby jednak tak się stało podopieczni Petera Kremena muszą wygrać dwa najbliższe spotkania, z Cracovią oraz Unią, oraz liczyć na potknięcie się drużyny z Jastrzębia, która w ten weekend zagra z Unią Oświęcim oraz GKS-em Katowice. 
 
Drużyna GKS-u Tychy spotkała się w tym sezonie z Comarch Cracovią pięciokrotnie. Tyszanie zwyciężali w trzech meczach, krakowianie natomiast w dwóch, hokeiści z Tychów zdobyli w pojedynkach z Cracovią 14 goli, a udało im się strzelić 20. Drużyna z Krakowa, zajmująca aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, z pewnością będzie chciała zrewanżować się za poprzednie przegrane spotkania, wygrywając mecz w Tychach. 
 
Hokeiści obu ekip zapowiadają walkę do ostatniego gwizdka sędziego w piątkowym spotkaniu, emocji z pewnością nie zabraknie. Kibice, którzy zdecydują się rozpocząć nadchodzący weekend na tyskim Stadionie Zimowym swojej decyzji na pewno nie będą żałować.
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Włodzimierza Marczuka, już w najbliższy piątek (15.02) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 41. kolejki PLH:
JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim

Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank SanokWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2
niedziela, 11 lutego 2018


GKS Tychy TV

40. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies