position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
PLH wraca po przerwie

Po przerwie spowodowanej występem reprezentacji Polski na tyskim turnieju EIHC, hokeiści Polskiej Ligi Hokejowej powracają na ligowe tafle, żeby w najbliższy weekend rozegrać dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego. W piątek (15.02) tyszanie zmierzą się przed własną publicznością z wicemistrzem kraju, Comarch Cracovią. Natomiast w niedzielę hokeistów GKS Tychy czeka wyjazdowe spotkanie z Unią Oświęcim.

Ostatnia, 6. runda sezonu zasadniczego dobiega końca, tyszanie zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligowej, do drugiej drużyny, JKH GKS Jastrzębie, tracą jedynie dwa punkty. W dalszym ciągu hokeiści GKS-u mają więc szansę na zajęcie drugiego miejsca po sezonie zasadniczym. Żeby jednak tak się stało podopieczni Petera Kremena muszą wygrać dwa najbliższe spotkania, z Cracovią oraz Unią, oraz liczyć na potknięcie się drużyny z Jastrzębia, która w ten weekend zagra z Unią Oświęcim oraz GKS-em Katowice. 
 
Drużyna GKS-u Tychy spotkała się w tym sezonie z Comarch Cracovią pięciokrotnie. Tyszanie zwyciężali w trzech meczach, krakowianie natomiast w dwóch, hokeiści z Tychów zdobyli w pojedynkach z Cracovią 14 goli, a udało im się strzelić 20. Drużyna z Krakowa, zajmująca aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, z pewnością będzie chciała zrewanżować się za poprzednie przegrane spotkania, wygrywając mecz w Tychach. 
 
Hokeiści obu ekip zapowiadają walkę do ostatniego gwizdka sędziego w piątkowym spotkaniu, emocji z pewnością nie zabraknie. Kibice, którzy zdecydują się rozpocząć nadchodzący weekend na tyskim Stadionie Zimowym swojej decyzji na pewno nie będą żałować.
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Włodzimierza Marczuka, już w najbliższy piątek (15.02) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 41. kolejki PLH:
JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim

Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank Sanok



Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 29
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KH Energa Toruń 3:1
piątek, 19 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies