position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
PLH wraca po przerwie

Po przerwie spowodowanej występem reprezentacji Polski na tyskim turnieju EIHC, hokeiści Polskiej Ligi Hokejowej powracają na ligowe tafle, żeby w najbliższy weekend rozegrać dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego. W piątek (15.02) tyszanie zmierzą się przed własną publicznością z wicemistrzem kraju, Comarch Cracovią. Natomiast w niedzielę hokeistów GKS Tychy czeka wyjazdowe spotkanie z Unią Oświęcim.

Ostatnia, 6. runda sezonu zasadniczego dobiega końca, tyszanie zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligowej, do drugiej drużyny, JKH GKS Jastrzębie, tracą jedynie dwa punkty. W dalszym ciągu hokeiści GKS-u mają więc szansę na zajęcie drugiego miejsca po sezonie zasadniczym. Żeby jednak tak się stało podopieczni Petera Kremena muszą wygrać dwa najbliższe spotkania, z Cracovią oraz Unią, oraz liczyć na potknięcie się drużyny z Jastrzębia, która w ten weekend zagra z Unią Oświęcim oraz GKS-em Katowice. 
 
Drużyna GKS-u Tychy spotkała się w tym sezonie z Comarch Cracovią pięciokrotnie. Tyszanie zwyciężali w trzech meczach, krakowianie natomiast w dwóch, hokeiści z Tychów zdobyli w pojedynkach z Cracovią 14 goli, a udało im się strzelić 20. Drużyna z Krakowa, zajmująca aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, z pewnością będzie chciała zrewanżować się za poprzednie przegrane spotkania, wygrywając mecz w Tychach. 
 
Hokeiści obu ekip zapowiadają walkę do ostatniego gwizdka sędziego w piątkowym spotkaniu, emocji z pewnością nie zabraknie. Kibice, którzy zdecydują się rozpocząć nadchodzący weekend na tyskim Stadionie Zimowym swojej decyzji na pewno nie będą żałować.
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Włodzimierza Marczuka, już w najbliższy piątek (15.02) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 41. kolejki PLH:
JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim

Zagłębie Sosnowiec - Ciarko PBS Bank SanokWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies