position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Oby to była naprawdę WIELKA sobota!

Dzisiaj w Krakowie decydujący mecz o Mistrzostwo Polski. Stawka jest jednak dużo wyższa, bo zwycięzca zagra w Hokejowej Lidze Mistrzów. Początek meczu o godz. 14:30, transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl

Finał Polskiej Hokej Ligi dawno nie był tak zacięty. Ostatni raz do siódmego spotkania doszło w sezonie 2012/2013, kiedy to ostatecznie Cracovia pokonała JKH GKS Jastrzębie. 

Tyszanie mogli sięgnąć po złoto już w czwartek na tyskim Stadionie Zimowym, ale krakowski zespół pokrzyżował im te plany - Żałujemy, bo mogło być wspaniałe święto w Tychach. Przełożyliśmy po prostu to święto o dwa dni - zapowiada Jakub Witecki.

Cracovia wygrała dwa pierwsze spotkania na własnym lodzie, jednak GKS również zdobył krakowskie lodowisko - Atut hali w tym ostatnim meczu nie będzie miał już znaczenia. Kraków przełamał twierdzę Tychy, a my przełamaliśmy twierdzę Kraków, więc szanse oceniam pół na pół - dodaje napastnik GKS Tychy.

W Krakowie tyszanie zagrają w najsilniejszym składzie - do dyspozycji sztabu szkoleniowego są Bartosz Ciura i Michael Kolarz, którzy ucierpieli podczas czwartkowego pojedynku.

Bilety na dzisiejszy mecz zostały wyprzedane. Kibice GKS Tychy będą dysponowali jednak pulą biletów dla tyskich fanów przed lodowiskiem w Krakowie. Cena biletu wynosi 30 zł.Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies