position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Wrócić na właściwe tory

Nie takiego rozpoczęcia finału Polskiej Hokej Ligi 2015/2016 spodziewano się w Tychach. GKS przegrał oba spotkania w Krakowie (1:3 i 1:4). Teraz rywalizacja przenosi się na Śląsk - mecze w najbliższy piątek (18.03 g.18:00) i sobotę (19.03 g.16:30).

Przed rozpoczęciem rywalizacji wydawało się, że to Cracovia będzie zmęczona po ciężkiej i długiej przeprawie z Ciarko PBS Bank Sanok. Niestety to tyszanie prezentowali się słabiej na lodzie i nie wyglądali jak drużyna z wcześniejszej części sezonu, w konsekwencji czego przegrali obydwa mecze w Krakowie - Zabrakło nam wszystkiego po trochu- skuteczności, może koncentracji w niektórych momentach. Nasza dłuższa, ośmiodniowa przerwa od meczów też mogła mieć jakieś znaczenie. Wydawałoby sie, że powinniśmy mieć więcej sił niż Cracovia, ale to oni zaskoczyli nas w pierwszym meczu - tłumaczy Jarosław RzeszutkoWierzymy, że w Tychach wrócimy na właściwe tory i zagramy tak jak graliśmy przez cały sezon. Na razie skupiamy się tylko na jutrzejszym meczu. Dwa dni przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami poświęciliśmy na analizę gry przeciwnika oraz naszych błędów i skupiliśmy się przede wszystkim na wyeliminowaniu ich.

Sytuacja tyskiego zespołu jest średnia, ale nie najgorsza. W ubiegłym sezonie po dwóch pierwszych meczach półfinałowych w Sanoku tyszanie również przegrywali 0:2, żeby później wygrać kolejne cztery mecze i awansować do finału - Najłatwiej powiedzieć, że historia lubi zataczać koło, ale prawda jest taka, że musimy sami jej pomóc. Zapomnieć o tych dwóch przegranych, z czystymi głowami wyjść jutro na lód i pokazać taką grę jaką prezentowaliśmy przez cały sezon - dodaje napastnik.

Zawodnicy GKS Tychy podkreślają, że ich mocną stroną będą kibice, którzy prawdopodobnie szczelnie wypełnią trybuny Stadionu Zimowego - Wiemy, że możemy liczyć na ogromne wsparcie naszych kibiców i to będzie naszym dodatkowym atutem podczas meczów w Tychach - mówi popularny "Rzeszut".

Mecze w Krakowie przyniosły straty w postaci obrońców - Łukasza Sokoła, Micheala Kolarza i Jaroslava Hertla. Dobrą informacją jest jednak fakt, że dwójka z nich wróci do gry na najbliższe spotkania. Więcej o kontuzjach pisaliśmy TUTAJ

Początek piątkowego meczu o godz. 18:00, sobotniego o 16:30. Kasy będą czynne na 1,5 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania tj. od 16:30 (18.03) i 15:00 (19.03). Koszt pojedynczych wejściówek na mecze finałowe - bilet normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, a rodzinny 32 zł. Podczas piątkowej sprzedaży będzie można zakupić bilety także na sobotni mecz finałowy. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie trzy bilety na każde ze spotkań.

Przypomnijmy, iż bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz posiadaczom kart 3+ Liczna Rodzina. Dzieci do 13-tego roku życia - wstęp bezpłatny w towarzystwie opiekuna prawnego, po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek. Na jedną wejściówkę rodzinną mogę wejść rodzice z dowolną liczbą dzieci do 15-tego roku życia.

Transmisję z obu meczów przeprowadzi TVP Sport. Mecze będzie można obejrzeć również na sport.tvp.pl

Więcej informacji o rywalizacji z Comarch Cracovią można przeczytać TUTAJWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 4:2
wtorek, 4 grudnia 2018


GKS Tychy TV

VI edycja Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies