position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Wrócić na właściwe tory

Nie takiego rozpoczęcia finału Polskiej Hokej Ligi 2015/2016 spodziewano się w Tychach. GKS przegrał oba spotkania w Krakowie (1:3 i 1:4). Teraz rywalizacja przenosi się na Śląsk - mecze w najbliższy piątek (18.03 g.18:00) i sobotę (19.03 g.16:30).

Przed rozpoczęciem rywalizacji wydawało się, że to Cracovia będzie zmęczona po ciężkiej i długiej przeprawie z Ciarko PBS Bank Sanok. Niestety to tyszanie prezentowali się słabiej na lodzie i nie wyglądali jak drużyna z wcześniejszej części sezonu, w konsekwencji czego przegrali obydwa mecze w Krakowie - Zabrakło nam wszystkiego po trochu- skuteczności, może koncentracji w niektórych momentach. Nasza dłuższa, ośmiodniowa przerwa od meczów też mogła mieć jakieś znaczenie. Wydawałoby sie, że powinniśmy mieć więcej sił niż Cracovia, ale to oni zaskoczyli nas w pierwszym meczu - tłumaczy Jarosław RzeszutkoWierzymy, że w Tychach wrócimy na właściwe tory i zagramy tak jak graliśmy przez cały sezon. Na razie skupiamy się tylko na jutrzejszym meczu. Dwa dni przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami poświęciliśmy na analizę gry przeciwnika oraz naszych błędów i skupiliśmy się przede wszystkim na wyeliminowaniu ich.

Sytuacja tyskiego zespołu jest średnia, ale nie najgorsza. W ubiegłym sezonie po dwóch pierwszych meczach półfinałowych w Sanoku tyszanie również przegrywali 0:2, żeby później wygrać kolejne cztery mecze i awansować do finału - Najłatwiej powiedzieć, że historia lubi zataczać koło, ale prawda jest taka, że musimy sami jej pomóc. Zapomnieć o tych dwóch przegranych, z czystymi głowami wyjść jutro na lód i pokazać taką grę jaką prezentowaliśmy przez cały sezon - dodaje napastnik.

Zawodnicy GKS Tychy podkreślają, że ich mocną stroną będą kibice, którzy prawdopodobnie szczelnie wypełnią trybuny Stadionu Zimowego - Wiemy, że możemy liczyć na ogromne wsparcie naszych kibiców i to będzie naszym dodatkowym atutem podczas meczów w Tychach - mówi popularny "Rzeszut".

Mecze w Krakowie przyniosły straty w postaci obrońców - Łukasza Sokoła, Micheala Kolarza i Jaroslava Hertla. Dobrą informacją jest jednak fakt, że dwójka z nich wróci do gry na najbliższe spotkania. Więcej o kontuzjach pisaliśmy TUTAJ

Początek piątkowego meczu o godz. 18:00, sobotniego o 16:30. Kasy będą czynne na 1,5 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania tj. od 16:30 (18.03) i 15:00 (19.03). Koszt pojedynczych wejściówek na mecze finałowe - bilet normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, a rodzinny 32 zł. Podczas piątkowej sprzedaży będzie można zakupić bilety także na sobotni mecz finałowy. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie trzy bilety na każde ze spotkań.

Przypomnijmy, iż bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz posiadaczom kart 3+ Liczna Rodzina. Dzieci do 13-tego roku życia - wstęp bezpłatny w towarzystwie opiekuna prawnego, po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek. Na jedną wejściówkę rodzinną mogę wejść rodzice z dowolną liczbą dzieci do 15-tego roku życia.

Transmisję z obu meczów przeprowadzi TVP Sport. Mecze będzie można obejrzeć również na sport.tvp.pl

Więcej informacji o rywalizacji z Comarch Cracovią można przeczytać TUTAJWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies