position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Walka zaczyna się od nowa!

Po tygodniowej przerwie finałowa rywalizacja ponownie powraca na tyski Stadion Zimowy. W rywalizacji do czterech zwycięstw GKS Tychy remisuje z Ciarko PBS Bank Sanok 2:2. W najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Tychach rozegrany zostanie piąty mecz finałowy.  

Dwa zwycięstwa - tylko tyle, a raczej aż tyle potrzebują hokeiści GKS Tychy, aby po dziewięciu latach ponownie zdobyć upragnione złoto mistrzostw Polski. Jednak w dotychczasowych, czterech spotkaniach obie drużyny podzieliły się zwycięstwami, zarówno Tychy, jak i Sanok na swoim koncie mają po jednej wygranej przed własną publicznością oraz na wyjeździe. 
 
Wychowanek tyskiego klubu, Michał Kotlorz przekonuje, że GKS jest odpowiednio zmotywowany do zwycięstwa we wtorkowym pojedynku: - Jestem przekonany, że jutro wygramy i ze spokojną głową podejdziemy do kolejnego spotkania. Czujemy się mocni fizycznie. Wierzę, że jutro wieczorem od złota będzie nas dzieliło już tylko jedno zwycięstwo.
 
W dwóch pierwszych spotkaniach wielkiego finału tyscy kibice przygotowali wspaniały doping dla hokeistów GKS. Z pewnością dużym atutem dla zespołu Jiriego Sejby będzie gra przed własną publicznością.
 
O tym, kto po piątym meczu wielkiego finału będzie o krok od zdobycia mistrzostwa Polski dowiemy się po wtorkowym spotkaniu, którego początek zaplanowano na godz. 18:30.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies