position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Walka zaczyna się od nowa!

Po tygodniowej przerwie finałowa rywalizacja ponownie powraca na tyski Stadion Zimowy. W rywalizacji do czterech zwycięstw GKS Tychy remisuje z Ciarko PBS Bank Sanok 2:2. W najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Tychach rozegrany zostanie piąty mecz finałowy.  

Dwa zwycięstwa - tylko tyle, a raczej aż tyle potrzebują hokeiści GKS Tychy, aby po dziewięciu latach ponownie zdobyć upragnione złoto mistrzostw Polski. Jednak w dotychczasowych, czterech spotkaniach obie drużyny podzieliły się zwycięstwami, zarówno Tychy, jak i Sanok na swoim koncie mają po jednej wygranej przed własną publicznością oraz na wyjeździe. 
 
Wychowanek tyskiego klubu, Michał Kotlorz przekonuje, że GKS jest odpowiednio zmotywowany do zwycięstwa we wtorkowym pojedynku: - Jestem przekonany, że jutro wygramy i ze spokojną głową podejdziemy do kolejnego spotkania. Czujemy się mocni fizycznie. Wierzę, że jutro wieczorem od złota będzie nas dzieliło już tylko jedno zwycięstwo.
 
W dwóch pierwszych spotkaniach wielkiego finału tyscy kibice przygotowali wspaniały doping dla hokeistów GKS. Z pewnością dużym atutem dla zespołu Jiriego Sejby będzie gra przed własną publicznością.
 
O tym, kto po piątym meczu wielkiego finału będzie o krok od zdobycia mistrzostwa Polski dowiemy się po wtorkowym spotkaniu, którego początek zaplanowano na godz. 18:30.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 27
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies