position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Walka zaczyna się od nowa!

Po tygodniowej przerwie finałowa rywalizacja ponownie powraca na tyski Stadion Zimowy. W rywalizacji do czterech zwycięstw GKS Tychy remisuje z Ciarko PBS Bank Sanok 2:2. W najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Tychach rozegrany zostanie piąty mecz finałowy.  

Dwa zwycięstwa - tylko tyle, a raczej aż tyle potrzebują hokeiści GKS Tychy, aby po dziewięciu latach ponownie zdobyć upragnione złoto mistrzostw Polski. Jednak w dotychczasowych, czterech spotkaniach obie drużyny podzieliły się zwycięstwami, zarówno Tychy, jak i Sanok na swoim koncie mają po jednej wygranej przed własną publicznością oraz na wyjeździe. 
 
Wychowanek tyskiego klubu, Michał Kotlorz przekonuje, że GKS jest odpowiednio zmotywowany do zwycięstwa we wtorkowym pojedynku: - Jestem przekonany, że jutro wygramy i ze spokojną głową podejdziemy do kolejnego spotkania. Czujemy się mocni fizycznie. Wierzę, że jutro wieczorem od złota będzie nas dzieliło już tylko jedno zwycięstwo.
 
W dwóch pierwszych spotkaniach wielkiego finału tyscy kibice przygotowali wspaniały doping dla hokeistów GKS. Z pewnością dużym atutem dla zespołu Jiriego Sejby będzie gra przed własną publicznością.
 
O tym, kto po piątym meczu wielkiego finału będzie o krok od zdobycia mistrzostwa Polski dowiemy się po wtorkowym spotkaniu, którego początek zaplanowano na godz. 18:30.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies