position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Półfinałowa rywalizacja wraca do Tychów

Po dwóch spotkaniach w Oświęcimiu, rywalizacja GKS Tychy z Aksam Unią Oświęcim ponownie powraca na tyskie lodowisko. Przy stanie 2:2 gra zaczyna się od nowa. Początek wtorkowego spotkania o godz. 18:30.

Tyszanie we wtorek będą mieli doskonałą okazję do tego, aby przed własną publicznością zrehabilitować się za niezbyt dobry występ w meczu nr 4 półfinału i porażkę w Oświęcimiu 4:2.
Zarówno GKS Tychy, jak i Aksam Unia Oświęcim, aby awansować do finału i walczyć o mistrzostwo Polski musi zwyciężyć jeszcze w dwóch półfinałowych pojedynkach. Obie ekipy mają równe szanse na awans, we wtorek gra zaczyna się od nowa. - Awans do finału jest naszym obowiązkiem. Po prostu nie ma innej możliwości!  -podkreśla Stefan Zigardy. Tyszanie jednak są w nieco lepszej sytuacji, gdyż piąty mecz półfinałowej rywalizacji z Unią rozegrają przed własną publicznością. Kibice tyskiej drużyny poprzez swój doping udowodnili już w tegorocznych play-offach, że w trudnych momentach są dodatkowym zawodnikiem na tafli. 
 
Początek piątego półfinałowego meczu GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim o godz. 18:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP Sport.
 
Wtorkowy półfinał nr 5 na Stadionie Zimowym w Tychach rozpocznie się o godzinie 18.30. Bilety w czterech kasach będą dostępne już od godziny 16.30. Ceny: normalny - 16 zł, ulgowy - 12 zł, rodzinny - 23 zł. ZAPRASZAMY!Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. JKH GKS Jastrzębie 17
2. Tauron KH GKS Katowice 15
3. GKS Tychy 9
4. Nesta Toruń 8
5. Comarch Cracovia 8
6. MH Automatyka Gdańsk 7
7. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5
8. PGE Orlik Opole 5
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
11. KS Unia Oświęcim 3
12. Kadra PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:2
niedziela, 23 września 2018


GKS Tychy TV

21. kolejka PHL: Opinia Andrei Gusowa po meczu Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 5:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies