position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Ostatni mecz sezonu zasadniczego

W najbliższą niedzielę hokeiści GKS Tychy rozegrają ostatni mecz sezonu zasadniczego. Przeciwnikiem tyszan będzie drużyna aktualnego wicemistrza kraju, JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.

W rozgrywanej w piątek 52. kolejce PHL podopieczni Jirego Sejby musieli uznać wyższość rywali z Sanoka, przegrywając 5:2 na lodowisku w Sanoku. Tyszanie tym samym przerwali swoją zwycięską passę osiemnastu kolejnych zwycięstw. Hokeiści GKS Tychy w niedzielę będą chcieli udowodnić kibicom obecnym na tyskim lodowisku, że piątkowa porażka była tylko wypadkiem przy pracy i są gotowi na rozpoczynające się w piątek (28.02) play-offy. Tyszanie w tym sezonie wygrali wszystkie pięć spotkań z JKH GKS Jastrzębie. Hokeiści z Jastrzębia w ligowej tabeli zajmują trzecie miejsce, razem z Comarch Cracovią. Leszek Laszkiewicz ze swoją drużyną liczy na przełamanie złej passy w spotkaniach rozgrywanych z Tychami i wyprzedzenie Cracovii w tabeli PHL. Obie drużyny zrobią wszystko aby zakończyć niedzielne spotkanie z kompletem punktów i potwierdzić dobrą dyspozycję przed najważniejszymi meczami w sezonie. Spotkanie, które zostanie rozegrane przed tyską publicznością zapowiada się bardzo ciekawie, emocji pewnie w nim nie zabraknie.
 
Niedzielny dzień zapowiada się wyśmienicie dla sympatyków hokeja. O godz. 13:00 w Soczi zostanie rozegrany mecz finałowy olimpijskiego turnieju hokeja na lodzie, w którym zmierzą się reprezentacje Kanady i Szwecji. Natomiast na zakończenie dnia na Stadionie Zimowym w Tychach miejscowy GKS w najciekawszym spotkaniu 53. kolejki PHL zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.  


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 32
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 22
4. Comarch Cracovia 20
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 19
6. KH Energa Toruń 18
7. MH Automatyka Gdańsk 17
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

10. kolejka PHL: Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - KH Energa Toruń 0:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies