position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Ostatni mecz sezonu zasadniczego

W najbliższą niedzielę hokeiści GKS Tychy rozegrają ostatni mecz sezonu zasadniczego. Przeciwnikiem tyszan będzie drużyna aktualnego wicemistrza kraju, JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.

W rozgrywanej w piątek 52. kolejce PHL podopieczni Jirego Sejby musieli uznać wyższość rywali z Sanoka, przegrywając 5:2 na lodowisku w Sanoku. Tyszanie tym samym przerwali swoją zwycięską passę osiemnastu kolejnych zwycięstw. Hokeiści GKS Tychy w niedzielę będą chcieli udowodnić kibicom obecnym na tyskim lodowisku, że piątkowa porażka była tylko wypadkiem przy pracy i są gotowi na rozpoczynające się w piątek (28.02) play-offy. Tyszanie w tym sezonie wygrali wszystkie pięć spotkań z JKH GKS Jastrzębie. Hokeiści z Jastrzębia w ligowej tabeli zajmują trzecie miejsce, razem z Comarch Cracovią. Leszek Laszkiewicz ze swoją drużyną liczy na przełamanie złej passy w spotkaniach rozgrywanych z Tychami i wyprzedzenie Cracovii w tabeli PHL. Obie drużyny zrobią wszystko aby zakończyć niedzielne spotkanie z kompletem punktów i potwierdzić dobrą dyspozycję przed najważniejszymi meczami w sezonie. Spotkanie, które zostanie rozegrane przed tyską publicznością zapowiada się bardzo ciekawie, emocji pewnie w nim nie zabraknie.
 
Niedzielny dzień zapowiada się wyśmienicie dla sympatyków hokeja. O godz. 13:00 w Soczi zostanie rozegrany mecz finałowy olimpijskiego turnieju hokeja na lodzie, w którym zmierzą się reprezentacje Kanady i Szwecji. Natomiast na zakończenie dnia na Stadionie Zimowym w Tychach miejscowy GKS w najciekawszym spotkaniu 53. kolejki PHL zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.  


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies