position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Ostatni mecz sezonu zasadniczego

W najbliższą niedzielę hokeiści GKS Tychy rozegrają ostatni mecz sezonu zasadniczego. Przeciwnikiem tyszan będzie drużyna aktualnego wicemistrza kraju, JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.

W rozgrywanej w piątek 52. kolejce PHL podopieczni Jirego Sejby musieli uznać wyższość rywali z Sanoka, przegrywając 5:2 na lodowisku w Sanoku. Tyszanie tym samym przerwali swoją zwycięską passę osiemnastu kolejnych zwycięstw. Hokeiści GKS Tychy w niedzielę będą chcieli udowodnić kibicom obecnym na tyskim lodowisku, że piątkowa porażka była tylko wypadkiem przy pracy i są gotowi na rozpoczynające się w piątek (28.02) play-offy. Tyszanie w tym sezonie wygrali wszystkie pięć spotkań z JKH GKS Jastrzębie. Hokeiści z Jastrzębia w ligowej tabeli zajmują trzecie miejsce, razem z Comarch Cracovią. Leszek Laszkiewicz ze swoją drużyną liczy na przełamanie złej passy w spotkaniach rozgrywanych z Tychami i wyprzedzenie Cracovii w tabeli PHL. Obie drużyny zrobią wszystko aby zakończyć niedzielne spotkanie z kompletem punktów i potwierdzić dobrą dyspozycję przed najważniejszymi meczami w sezonie. Spotkanie, które zostanie rozegrane przed tyską publicznością zapowiada się bardzo ciekawie, emocji pewnie w nim nie zabraknie.
 
Niedzielny dzień zapowiada się wyśmienicie dla sympatyków hokeja. O godz. 13:00 w Soczi zostanie rozegrany mecz finałowy olimpijskiego turnieju hokeja na lodzie, w którym zmierzą się reprezentacje Kanady i Szwecji. Natomiast na zakończenie dnia na Stadionie Zimowym w Tychach miejscowy GKS w najciekawszym spotkaniu 53. kolejki PHL zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Początek tego spotkania o godz. 18:00.  


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 27
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies