position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Intensywny tydzień hokeistów

Hokeiści GKS Tychy w najbliższy piątek (14.01) rozegrają kolejne, już  trzecie w tym tygodniu, spotkanie w ramach Polskiej Hokej Ligi. Piątkowym przeciwnikiem tyszan będzie Aksam Unia Oświęcim. 

Tyszanie środową wygraną w zaległym spotkaniu z HC GKS Katowice zapewnili sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli po sezonie zasadniczym. Jednak do końca ostatniej rundy hokeistom GKS Tychy pozostało do rozegrania, łącznie z piątkowym meczem,  pięć spotkań. W ostatniej kolejce rozgrywanej we wtorek Unia przegrała na własnej tafli 1:2 z drużyną aktualnych wicemistrzów, JKH GKS Jastrzębie. Oświęcimianie plasują się na piątym miejscu w ligowej tabeli i tracą do lidera z Tychów aż 40 punktów. Mimo to piątkowe spotkanie, które zostanie rozegrane na tyskim Stadionie Zimowym, zapowiada się na jedno z ciekawszych 49. kolejki PHL. 
 
Najbliższy pojedynek będzie ostatnim spotkaniem obu ekip w sezonie zasadniczym, w poprzednich spotkaniach cztery razy wygrywał GKS Tychy, a jedno zwycięstwo odniosła Unia Oświęcim. Tyszanie w tym sezonie strzelili oświęcimianom aż dziewiętnaście goli przy czym stracili dziesięć. Pojedynki GKS Tychy z Aksam Unią Oświęcim od wielu lat elektryzują kibiców obu ekip i często nazywane są „świętą wojną”. Również w piątkowym spotkaniu nie powinno zabraknąć emocji i kibice, którzy zdecydują się spędzić popołudnie na tyskim Stadionie Zimowym z pewnością decyzji swej nie będą żałować. Początek spotkania o godz. 18:00.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies