position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Intensywny tydzień hokeistów

Hokeiści GKS Tychy w najbliższy piątek (14.01) rozegrają kolejne, już  trzecie w tym tygodniu, spotkanie w ramach Polskiej Hokej Ligi. Piątkowym przeciwnikiem tyszan będzie Aksam Unia Oświęcim. 

Tyszanie środową wygraną w zaległym spotkaniu z HC GKS Katowice zapewnili sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli po sezonie zasadniczym. Jednak do końca ostatniej rundy hokeistom GKS Tychy pozostało do rozegrania, łącznie z piątkowym meczem,  pięć spotkań. W ostatniej kolejce rozgrywanej we wtorek Unia przegrała na własnej tafli 1:2 z drużyną aktualnych wicemistrzów, JKH GKS Jastrzębie. Oświęcimianie plasują się na piątym miejscu w ligowej tabeli i tracą do lidera z Tychów aż 40 punktów. Mimo to piątkowe spotkanie, które zostanie rozegrane na tyskim Stadionie Zimowym, zapowiada się na jedno z ciekawszych 49. kolejki PHL. 
 
Najbliższy pojedynek będzie ostatnim spotkaniem obu ekip w sezonie zasadniczym, w poprzednich spotkaniach cztery razy wygrywał GKS Tychy, a jedno zwycięstwo odniosła Unia Oświęcim. Tyszanie w tym sezonie strzelili oświęcimianom aż dziewiętnaście goli przy czym stracili dziesięć. Pojedynki GKS Tychy z Aksam Unią Oświęcim od wielu lat elektryzują kibiców obu ekip i często nazywane są „świętą wojną”. Również w piątkowym spotkaniu nie powinno zabraknąć emocji i kibice, którzy zdecydują się spędzić popołudnie na tyskim Stadionie Zimowym z pewnością decyzji swej nie będą żałować. Początek spotkania o godz. 18:00.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Finał PHL: GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 6:0
czwartek, 22 marca 2018


GKS Tychy TV

Finał PHL: Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 6:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies