position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Okazja do rewanżu za porażkę w półfinale PP
W niedzielne popołudnie hokeiści GKS Tychy na własnej tafli podejmować będą aktualnego mistrza Polski, Comarch Cracovię. Tyszanie będą mogli zrewanżować się Cracovii za porażkę w grudniowym półfinale Pucharu Polski. Mecz w Tychach zapowiada się na hit 41. kolejki PHL.
 
Niedzielne spotkanie będzie już czwartym pojedynkiem obu ekip w obecnym sezonie ligowym, wszystkie dotychczasowe mecze kończyły się wynikiem korzystniejszym dla hokeistów GKS Tychy. 
 
W rozgrywanej w piątek, 40. kolejce PHL tyszanie w Oświęcimiu okazali się lepsi od Aksam Unii, wygrywając  4:2. Była to szósta wygrana podopiecznych Jiriego Sejby w tym roku. Hokeiści Comarch Cracovii w piątek przegrali w Jastrzębiu z JKH GKS 2:3, była to trzecia porażka drużyny prowadzonej przez Rudolfa Rohaczka w 2014 roku.
 
GKS Tychy wydaje się być faworytem niedzielnego meczu, który będzie hitem 41. kolejki PHL. Tyszanie będą mieli okazję do rewanżu za porażkę w półfinale Pucharu Polski, który odbył się w grudniu w Sanoku. Comarch Cracovia, z Danielem Laszkiewiczem oraz Rafałem Radziszewskim na czele, z pewnością będzie chciała przerwać zwycięską passę hokeistów z Tychów i po raz pierwszy w tym sezonie pokonać trzecią drużynę poprzedniego sezonu. Sympatycy hokeja, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach, na brak emocji w tym spotkaniu na pewno nie będą narzekać. Początek meczu o godz. 17:00


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies