position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Okazja do rewanżu za porażkę w półfinale PP
W niedzielne popołudnie hokeiści GKS Tychy na własnej tafli podejmować będą aktualnego mistrza Polski, Comarch Cracovię. Tyszanie będą mogli zrewanżować się Cracovii za porażkę w grudniowym półfinale Pucharu Polski. Mecz w Tychach zapowiada się na hit 41. kolejki PHL.
 
Niedzielne spotkanie będzie już czwartym pojedynkiem obu ekip w obecnym sezonie ligowym, wszystkie dotychczasowe mecze kończyły się wynikiem korzystniejszym dla hokeistów GKS Tychy. 
 
W rozgrywanej w piątek, 40. kolejce PHL tyszanie w Oświęcimiu okazali się lepsi od Aksam Unii, wygrywając  4:2. Była to szósta wygrana podopiecznych Jiriego Sejby w tym roku. Hokeiści Comarch Cracovii w piątek przegrali w Jastrzębiu z JKH GKS 2:3, była to trzecia porażka drużyny prowadzonej przez Rudolfa Rohaczka w 2014 roku.
 
GKS Tychy wydaje się być faworytem niedzielnego meczu, który będzie hitem 41. kolejki PHL. Tyszanie będą mieli okazję do rewanżu za porażkę w półfinale Pucharu Polski, który odbył się w grudniu w Sanoku. Comarch Cracovia, z Danielem Laszkiewiczem oraz Rafałem Radziszewskim na czele, z pewnością będzie chciała przerwać zwycięską passę hokeistów z Tychów i po raz pierwszy w tym sezonie pokonać trzecią drużynę poprzedniego sezonu. Sympatycy hokeja, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach, na brak emocji w tym spotkaniu na pewno nie będą narzekać. Początek meczu o godz. 17:00


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies