position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Okazja do rewanżu za porażkę w półfinale PP
W niedzielne popołudnie hokeiści GKS Tychy na własnej tafli podejmować będą aktualnego mistrza Polski, Comarch Cracovię. Tyszanie będą mogli zrewanżować się Cracovii za porażkę w grudniowym półfinale Pucharu Polski. Mecz w Tychach zapowiada się na hit 41. kolejki PHL.
 
Niedzielne spotkanie będzie już czwartym pojedynkiem obu ekip w obecnym sezonie ligowym, wszystkie dotychczasowe mecze kończyły się wynikiem korzystniejszym dla hokeistów GKS Tychy. 
 
W rozgrywanej w piątek, 40. kolejce PHL tyszanie w Oświęcimiu okazali się lepsi od Aksam Unii, wygrywając  4:2. Była to szósta wygrana podopiecznych Jiriego Sejby w tym roku. Hokeiści Comarch Cracovii w piątek przegrali w Jastrzębiu z JKH GKS 2:3, była to trzecia porażka drużyny prowadzonej przez Rudolfa Rohaczka w 2014 roku.
 
GKS Tychy wydaje się być faworytem niedzielnego meczu, który będzie hitem 41. kolejki PHL. Tyszanie będą mieli okazję do rewanżu za porażkę w półfinale Pucharu Polski, który odbył się w grudniu w Sanoku. Comarch Cracovia, z Danielem Laszkiewiczem oraz Rafałem Radziszewskim na czele, z pewnością będzie chciała przerwać zwycięską passę hokeistów z Tychów i po raz pierwszy w tym sezonie pokonać trzecią drużynę poprzedniego sezonu. Sympatycy hokeja, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach, na brak emocji w tym spotkaniu na pewno nie będą narzekać. Początek meczu o godz. 17:00


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies