position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Podhale kolejnym rywalem tyszan

Przed niepokonanymi w tym roku tyszanami kolejny mecz przed własną publicznością. Wtorkowym rywalem GKS Tychy będzie MMKS Podhale Nowy Targ, ostatnia drużyna PHL. Początek spotkania o godz. 18:00. 

Hokeiści z Podhala w tym sezonie w dobrych humorach zjeżdżali tylko trzy razy, bowiem we wszystkich rozegranych meczach zgromadzili jedynie dziewięć punktów. Nowotarżanie znajdują się na drugim końcu tabeli, której liderem jest GKS Tychy. Mimo tak wielu porażek drużynie prowadzonej przez Marka Ziętarę nie można zarzucić braku ambicji oraz góralskiego charakteru. Młodzi wychowankowie nowotarskich Szarotek w każdym meczu pozostawiają na lodzie serce i w tym sezonie wiele razy postraszyli wyżej sklasyfikowanych rywali. 

Oba zespoły spotkały się w tym sezonie już czterokrotnie, wszystkie dotychczasowe spotkania kończyły się wysokimi zwycięstwami wtorkowego gospodarza, GKS Tychy. Bilans zdobytych bramek w potyczkach z Podhalem nie powinien zatem dziwić kibiców tyskiej drużyny, podopieczni Jiriego Sejby zdobyli aż 29 goli tracąc tylko 6.

Sporym osłabieniem drużyny MMKS Podhale Nowy Targ będzie z pewnością nieobecność we wtorkowym meczu najbardziej doświadczonego gracza Szarotek, Sebastiana Łabuza, który pauzuje z powodu kontuzji. Pod znakiem zapytania stoi również występ trójki Rosjan, bramkarza oraz dwóch obrońców,  którzy w ostatnim czasie dołączyli do drużyny z Nowego Targu. W tyskiej drużynie również nie wystąpi dwóch obrońców, Łukasz Sokół oraz Artur Gwiżdż pauzują z powodu kontuzji, z pewnością nie będzie to jednak duże osłabienie GKS Tychy.    

Niepokonani tyszanie wydają się być murowanym faworytem wtorkowego meczu 39. kolejki PHL. Jednak o tym, czy to tyszanie będą się cieszyli z trzech punktów kibice zgromadzeni na Stadionie Zimowym w Tychach dowiedzą się po ostatnim gwizdku sędziego Zbigniewa Wolasa. Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 30
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 11
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies