position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Teoretycznie łatwy przeciwnik

W niedzielny wieczór tyszanie w ramach 21. kolejki PHL zmierzą się przed własną publicznością z drużyną MMKS Podhale Nowy Targ. Spotkanie to rozpocznie się wyjątkowo o godz. 19:00 na Stadionie Zimowym.

Zespół prowadzony przez Marka Ziętarę wydaje się być łatwym przeciwnikiem, nowotarżanie zajmują bowiem ósmą lokatę w ligowej tabeli, wyprzedzając jedynie Polonię Bytom. Popularne „Szarotki” łącząc ambicję z góralskim charakterem sprawili już w tym sezonie kilka niespodzianek, m.in. pokonując Unię Oświęcim 3:1.Do drużyny powrócił Dariusz Gruszka, który występował w 1928 KTH Krynica, co jest również sporym wzmocnieniem zespołu z Nowego Targu.
 
Poprzednie dwa spotkania obu ekip wygrała drużyna GKS Tychy, na własnej tafli tyszanie zwyciężyli 6:0,  z Nowego Targu również wywieźli komplet punktów pokonując „Szarotki” 8:2. Również w niedzielny wieczór to hokeiści GKS Tychy powinni się cieszyć z kompletu punktów. Tyszanie nie mogą jednak lekceważyć ambitnie grających młodych zawodników MMKS Podhale Nowy Targ. O tym, kto okaże się zwycięzcą meczu 21. kolejki PLH dowiemy się po ostatnim gwizdku sędziego Zbigniewa Wolasa.  
 
Dużym osłabieniem w zespole z Podhala może być brak bramkarza, Bartłomieja Niesłuchowskiego, który kilka dni temu nabawił się kontuzji. 22-letni bramkarz w ostatnich meczach udowodnił, że jest w dobrej dyspozycji. Do tyskiej drużyny wraca natomiast napastnik, Adam Bagiński, który po meczu z Sanokiem pauzował przez trzy kolejki. 
 
Początek spotkania GKS Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ już w najbliższą niedzielę (17.11) o godz. 19:00.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies