position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Na początek 3. rundy z liderem PHL

Po ponad tygodniowej przerwie spowodowanej występem Reprezentacji Polski na turnieju EIHC w Budapeszcie, gdzie Polacy zajęli pierwsze miejsce, hokeiści PHL wracają na ligowe tafle. Wtorkowym przeciwnikiem GKS Tychy będzie drużyna, która po dwóch rundach jest liderem PHL, 1928 KTH Krynica. 

Zespół z Krynicy, borykający się od dłuższego czasu z problemami finansowymi i organizacyjnymi, od początku sezonu znajduje się na szczycie ligowej tabeli. W ostatnim czasie z drużyny prowadzonej przez Igora Zacharkina oraz Jacka Płachtę odeszło kilku kluczowych zawodników, m.in. Przemysław Odrobny, Mikołaj Łopuski, Krzysztof Zapała, czy też Dariusz Gruszka. W pojedynku z Krynicą dużym zagrożeniem dla bramki strzeżonej przez Stefana Zigardiego będzie reprezentant Polski, Leszek Laszkiewicz, który w tym sezonie zgromadził już 30 punktów, 19 za bramki oraz 11 za asysty. 
 
We wtorkowe popołudnie hokeiści obu zespołów po raz trzeci już w tym sezonie skrzyżują ze sobą kije. Dwa poprzednie mecze zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Jacka Płachty. Dla hokeistów GKS Tychy wtorkowy pojedynek będzie zatem idealną okazją do rewanżu za dwie ostatnie porażki. Spotkanie w Tychach z pewnością będzie hitem 19. kolejki PHL. W zespole gospodarzy zabraknie Adama Bagińskiego oraz Miroslava Duraka. 
 
Początek spotkania GKS Tychy - 1928 KTH Krynica już najbliższy wtorek (12.11.2013) o godz. 18:00 na tyskim Stadionie Zimowym. 


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies