position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Liczymy na doping naszych kibiców

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 2 września 2015 17:13
autor: Magda Wolschon
Fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

Już za dwa dni tyszanie staną przed szansą zdobycia po raz pierwszy w swojej historii Superpucharu. Podopieczni trenera Sejby jako Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski zmierzą się z zeszłorocznym zwycięzcą  Superpucharu – Comarch Cracovią. Należy zaznaczyć, że również po raz pierwszy miejscowi rozpoczną sezon meczem o stawkę.

- Jesteśmy już głodni spotkań o stawkę. Za nami długi okres treningów i meczów testowych. To oczywiście ważny etap w naszych przygotowaniach, ale wystarczy już. Bardzo się cieszymy, że od razu zmierzymy się z klasowym rywalem. Liczymy na doping naszych kibiców przy pełnych trybunach. To na pewno nam pomoże i poniesie nas do zwycięstwa – przekonuje Michał Kotlorz.

Obecni Mistrzowie Polski skrzyżują kije z dobrze znanym rywalem, jakim jest Comarch Cracovia. Należy jednak zaznaczyć, że ekipa prowadzona przez Rudolfa Rohacka przeszła gruntowną przemianę po zeszłym sezonie  - Oczywiście zdajemy sobie sprawę ze wzmocnień jakie poczynił Kraków. Będzie to groźny przeciwnik  i z pewnością główny rywal w walce o Mistrzostwo Polski. Cracovia ma dobry skład, w którym jest wielu reprezentantów polski. Nie lekceważymy rywali jednak jesteśmy pewni swego. Musimy pamiętać, że same nazwiska nie grają.

Przed podopiecznymi duetu trenerskiego Sejba – Majkowski ciężki sezon pełen nowych wyzwań. W samym wrześniu tyszanie oprócz meczu o Superpuchar zmierzą się w 11 potyczkach ligowych. Kalendarz na październik zapowiada się równie napięcie, ponieważ GKS będzie gospodarzem drugiej rundy Pucharu Kontynentalnego. Grania będzie mnóstwo, ale tyszanie mają dodatkową motywację, bowiem od grudnia zeszłego roku, kiedy to wygrali w Pucharze Polski są na zwycięskiej ścieżce w meczach o stawkę – Czeka nas długi i ciężki sezon, do którego sumiennie się przygotowaliśmy. Z pewnością kondycyjnie damy radę i przetrwamy ciężkie spotkania. Myślę, że ten sezon będzie dla nas równie owocny co poprzedni. Nasze ostatnie sukcesy mają duże znaczenie na psychikę zespołu. Nasze morale idzie wtedy w górę. W szatni jest dobra atmosfera i odpowiedni klimat. Zwycięstwa budują drużynę. Wierzymy, że możemy wygrać z każdym. Nasz poziom sportowy cały czas rośnie – zakończył obrońca GKS Tychy. 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies