position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 4 sierpnia 2015 23:41
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon - komentował po wygranym sparingu z Zagłębiem Sosnowiec Michał Kotlorz.

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był czwartym sparingiem tyszan. Na ich koncie są trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka - Wynik w sparingach nie jest dla nas najważniejszy. Przede wszystkim musimy się zgrać i przypomnieć sobie jak graliśmy w fazie play off. Sparingi to dla nas jeden z etapów przygotowania się do sezonu i dojścia do optymalnej formy – tłumaczył po spotkaniu tyski obrońca. 

Teraz podopiecznych trenera Sejby czeka jedno z największych wyzwań przed sezonem, czyli Memoriał Pavla Zabojnika - Na pewno mecze na Słowacji  będą ciężkie. Trudno stawiać tam kogoś w roli faworyta. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był naszym ostatnim sprawdzianem. Teraz potrenujemy jeszcze dwa tygodnie na lodzie i pojedziemy do Zvolenia, gdzie będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Myślę, że drużyna węgierska może pokazać dobry hokej. My jedziemy jako Mistrz Polski i liczymy na udany występ i wygraną. 
 
Trzeba przyznać, że forma tyskiego obrońcy przed startem sezonu wygląda znakomicie. Kotlorz ma na swoim koncie trzy trafienia w czterech meczach - Cieszę się, że ostatnio zdobywam dużo bramek, ale tak jak już wspominałem wcześniej to nie jest teraz najważniejsze. Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon. Przygotowania były podobne do tych zeszłorocznych. Mocne treningi  „na sucho”, dużo biegów. Wiemy, że przygotowanie fizyczne będzie miało w tym sezonie bardzo duże znaczenie – zakończył Michał Kotlorz.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies