position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 4 sierpnia 2015 23:41
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon - komentował po wygranym sparingu z Zagłębiem Sosnowiec Michał Kotlorz.

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był czwartym sparingiem tyszan. Na ich koncie są trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka - Wynik w sparingach nie jest dla nas najważniejszy. Przede wszystkim musimy się zgrać i przypomnieć sobie jak graliśmy w fazie play off. Sparingi to dla nas jeden z etapów przygotowania się do sezonu i dojścia do optymalnej formy – tłumaczył po spotkaniu tyski obrońca. 

Teraz podopiecznych trenera Sejby czeka jedno z największych wyzwań przed sezonem, czyli Memoriał Pavla Zabojnika - Na pewno mecze na Słowacji  będą ciężkie. Trudno stawiać tam kogoś w roli faworyta. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był naszym ostatnim sprawdzianem. Teraz potrenujemy jeszcze dwa tygodnie na lodzie i pojedziemy do Zvolenia, gdzie będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Myślę, że drużyna węgierska może pokazać dobry hokej. My jedziemy jako Mistrz Polski i liczymy na udany występ i wygraną. 
 
Trzeba przyznać, że forma tyskiego obrońcy przed startem sezonu wygląda znakomicie. Kotlorz ma na swoim koncie trzy trafienia w czterech meczach - Cieszę się, że ostatnio zdobywam dużo bramek, ale tak jak już wspominałem wcześniej to nie jest teraz najważniejsze. Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon. Przygotowania były podobne do tych zeszłorocznych. Mocne treningi  „na sucho”, dużo biegów. Wiemy, że przygotowanie fizyczne będzie miało w tym sezonie bardzo duże znaczenie – zakończył Michał Kotlorz.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies