position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 4 sierpnia 2015 23:41
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon - komentował po wygranym sparingu z Zagłębiem Sosnowiec Michał Kotlorz.

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był czwartym sparingiem tyszan. Na ich koncie są trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka - Wynik w sparingach nie jest dla nas najważniejszy. Przede wszystkim musimy się zgrać i przypomnieć sobie jak graliśmy w fazie play off. Sparingi to dla nas jeden z etapów przygotowania się do sezonu i dojścia do optymalnej formy – tłumaczył po spotkaniu tyski obrońca. 

Teraz podopiecznych trenera Sejby czeka jedno z największych wyzwań przed sezonem, czyli Memoriał Pavla Zabojnika - Na pewno mecze na Słowacji  będą ciężkie. Trudno stawiać tam kogoś w roli faworyta. Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był naszym ostatnim sprawdzianem. Teraz potrenujemy jeszcze dwa tygodnie na lodzie i pojedziemy do Zvolenia, gdzie będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Myślę, że drużyna węgierska może pokazać dobry hokej. My jedziemy jako Mistrz Polski i liczymy na udany występ i wygraną. 
 
Trzeba przyznać, że forma tyskiego obrońcy przed startem sezonu wygląda znakomicie. Kotlorz ma na swoim koncie trzy trafienia w czterech meczach - Cieszę się, że ostatnio zdobywam dużo bramek, ale tak jak już wspominałem wcześniej to nie jest teraz najważniejsze. Muszę wrócić do optymalnej formy i chcę wejść na najwyższe obroty już od początku sezonu. Czeka nas teraz wiele wyzwań i ciężki sezon. Przygotowania były podobne do tych zeszłorocznych. Mocne treningi  „na sucho”, dużo biegów. Wiemy, że przygotowanie fizyczne będzie miało w tym sezonie bardzo duże znaczenie – zakończył Michał Kotlorz.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 29
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KH Energa Toruń 3:1
piątek, 19 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies