position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Rzeszutko: Jastrzębie ma dużo młodych i zdolnych zawodników

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 30 lipca 2015 22:05
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Ewidentnie brakowało nam skuteczności. Niedawno skończyliśmy bardzo ciężki mikrocykl treningów, które przygotowywały nas pod kątem siły i wytrzymałości. Mam nadzieję, że efekty przyjdą niebawem - tłumaczył po meczu Jarosław Rzeszutko.

W trzecim meczu sparingowym przed sezonem 2015/2016 tyszanie zmierzyli się z mocno przebudowanym zespołem JKH - Trzeba przyznać, że Jastrzębie ma dużo młodych i zdolnych zawodników, którzy chcą się pokazać i udowodnić swoją wartość. Dla nich każdy mecz jest tym, w którym mogą się wykazać.  Zawsze przeciwko takim drużynom nie gra się łatwo. Nam dzisiaj ewidentnie brakowało skuteczności. Niedawno skończyliśmy bardzo ciężki mikrocykl treningów, które przygotowywały nas pod kątem siły i wytrzymałości. Mam nadzieję, że efekty przyjdą niebawem. Sparing jest dla nas czymś przyjemnym podczas serii ciężkich treningów. Pomimo braku świeżości każdy stara się i daje z siebie wszystko – komentował po zwycięskim spotkaniu Rzeszutko.

Tyski napastnik nie ukrywał również radości z powrotu do gry Mikołaja Łopuskiego - Z Mikołajem znamy się od dziecka, bardzo się cieszę, że wrócił po kontuzji i trener zestawił nas w jednym ataku. Jest z nami jeszcze Jurii Kuzin i myślę, że tworzymy razem silną formację. Musimy cały czas pracować i zgrywać się, a to z pewnością zaprocentuje podczas sezonu.
 
Podopiecznych trenera Sejby czekają jeszcze dwa sparingi z ligowymi rywalami oraz Memoriał Pavla Zabojnika - Turniej w Zvoleniu to już w zasadzie tradycja dla tyskiej drużyny. Mierzymy się tam z bardzo silnymi przeciwnikami, tam już nie ma miejsca na żadne błędy. Będziemy wtedy około trzy tygodnie na lodzie więc nasza forma powinna być już znacznie lepsza i powinniśmy wygrać te spotkania. Przed nami ciężki sezon. Oczywiście myślimy już o nim, ale na razie raczej pod kątem że chcemy się do niego solidnie przygotować. W każdym meczu gramy o zwycięstwo, musimy się na to nastawić mentalnie i wygrywać - zakończył Jarosław Rzeszutko.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies