position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Rzeszutko: Jastrzębie ma dużo młodych i zdolnych zawodników

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 30 lipca 2015 22:05
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Ewidentnie brakowało nam skuteczności. Niedawno skończyliśmy bardzo ciężki mikrocykl treningów, które przygotowywały nas pod kątem siły i wytrzymałości. Mam nadzieję, że efekty przyjdą niebawem - tłumaczył po meczu Jarosław Rzeszutko.

W trzecim meczu sparingowym przed sezonem 2015/2016 tyszanie zmierzyli się z mocno przebudowanym zespołem JKH - Trzeba przyznać, że Jastrzębie ma dużo młodych i zdolnych zawodników, którzy chcą się pokazać i udowodnić swoją wartość. Dla nich każdy mecz jest tym, w którym mogą się wykazać.  Zawsze przeciwko takim drużynom nie gra się łatwo. Nam dzisiaj ewidentnie brakowało skuteczności. Niedawno skończyliśmy bardzo ciężki mikrocykl treningów, które przygotowywały nas pod kątem siły i wytrzymałości. Mam nadzieję, że efekty przyjdą niebawem. Sparing jest dla nas czymś przyjemnym podczas serii ciężkich treningów. Pomimo braku świeżości każdy stara się i daje z siebie wszystko – komentował po zwycięskim spotkaniu Rzeszutko.

Tyski napastnik nie ukrywał również radości z powrotu do gry Mikołaja Łopuskiego - Z Mikołajem znamy się od dziecka, bardzo się cieszę, że wrócił po kontuzji i trener zestawił nas w jednym ataku. Jest z nami jeszcze Jurii Kuzin i myślę, że tworzymy razem silną formację. Musimy cały czas pracować i zgrywać się, a to z pewnością zaprocentuje podczas sezonu.
 
Podopiecznych trenera Sejby czekają jeszcze dwa sparingi z ligowymi rywalami oraz Memoriał Pavla Zabojnika - Turniej w Zvoleniu to już w zasadzie tradycja dla tyskiej drużyny. Mierzymy się tam z bardzo silnymi przeciwnikami, tam już nie ma miejsca na żadne błędy. Będziemy wtedy około trzy tygodnie na lodzie więc nasza forma powinna być już znacznie lepsza i powinniśmy wygrać te spotkania. Przed nami ciężki sezon. Oczywiście myślimy już o nim, ale na razie raczej pod kątem że chcemy się do niego solidnie przygotować. W każdym meczu gramy o zwycięstwo, musimy się na to nastawić mentalnie i wygrywać - zakończył Jarosław Rzeszutko.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies