position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pucharowy patent

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 28 grudnia 2010 00:00
Tradycyjnie już hokejowy koniec roku należy do rozgrywek Pucharu Polski. W tym roku Turniej Finałowy odbywa się w Oświęcimiu.


Tyszanie niewątpliwie mają patent na Puchar Polski. Ostatnie cztery lata to okres dominacji tyskiego klubu w tych rozgrywkach. W 2008 roku GKS, jako pierwszy klub, zdobył przechodnie trofeum na własność. Tegoroczny finał jest w całej historii tych rozgrywek chyba najmocniej obsadzony – na tafli zmierzą się aktualnie najlepsze zespoły w kraju: Comach Cracovia Kraków, GKS Tychy, Aksam Unia Oświęcim oraz KH Ciarko Sanok - W finale spotkają się zespoły z czołówki ligi, które przewodzą stawce. Choćby z tego powodu mecze zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. - mówi Dominik Salamon.

W swoim półfinałowym spotkaniu tyszanie zagrają z Sanokiem. W tym sezonie zespoły spotkały się dwukrotnie. W Sanoku, podobnie jak i w Tychach górą byli miejscowi. W dzisiejszym spotkaniu tyszanie wystąpią jako gospodarze.... czy to dobry znak? - Tak naprawdę może zdarzyć się wszystko. Moim zdaniem przedmeczowe szanse to 50:50 – ocenia drugi trener GKS-u.
Tyski duet szkoleniowy ma do swojej dyspozycji niemal wszystkich zawodników - Wyłączając Arka Sobeckiego, wystąpimy w najmocniejszym składzie. - informuje Salamon. - Motywacja w zespole jest ogromna, myślę, że nie tylko w naszym klubie każdy podchodzi do tych rozgrywek bardzo poważnie. - zapewnia. Pierwsze półfinałowe spotkanie rozpocznie się o 16:15. Sędziować będą Paweł Meszyński i Przemysław Kępa oraz na liniach Tomasz Przyborowski i Mariusz Smura.

W drugim spotkaniu półfinałowym o godzinie 19:30 gospodarz Turniej, Aksam Unia Oświęcim podejmie Comarch Cracovię Kraków. Finał, jutro o godzinie 18:00. Wszystkie mecze będą na żywo transmitowane przez TVP Sport. Zespół, który okaże się być w tym roku najlepszy, oprócz Pucharu dostanie nagrodę w wysokości 6o tysięcy złotych. Drugi finalista kwotę 20 tysięcy, a drużyny, które odpadną już dzisiaj – po 5 tysięcy złotych.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies