position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Krótkie święta

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 25 grudnia 2010 00:00
Zawodnicy GKS-u rozjechali się w swoje rodzinne strony, by ten świąteczny okres spędzić w gronie najbliższych. Leniuchowanie nie potrwa jednak zbyt długo, bo już w niedzielne popołudnie zespół spotka się na tyskim lodowisku i rozpocznie ostatnią fazę przygotowań do Turnieju Finałowego Pucharu Polski.

 

Niektórzy hokeiści, tak jak Jakub Witecki i Radosław Galant do domów ruszyli już prosto z Oświęcimia. - Te kilka dni wolnego spędzę w rodzinnej Krynicy razem z moją rodziną i znajomymi. - mówi ten pierwszy. Środowa wygrana, jak twierdzą sami tyszanie była najlepszym prezentem gwiazdkowym. Podarunki znalazły się jednak także pod choinką - Prezenty dla najbliższych kupiłem już dawno. Co? To tajemnica! - mówi z uśmiechem Roman Simicek.

 

Chociaż wigilijna kolacja już za nami, na większości stołów dalej królują ryby, makowce i pierogi. Nie inaczej jest u tyskich zawodników - Ja zawsze w Wigilię jem karpia, ale moja rodzina za nim nie przepada, więc mamy też inne ryby. Pozostałe potrawy są podobne do tych w Polsce... no może poza tradycyjną czeską sałatką ziemniaczaną. - opowiada popularny "Simon". Karp to także ulubiona wigilijna potrawa Jakuba Witeckiego - Lubię również pierogi z kapustą i grzybami, ale koniecznie te przygotowane przez moją mamę. - zaznacza młody reprezentant kraju.

Sportowcy muszą przestrzegać diety cały czas, ale w tak wyjątkowym czasie jak Boże Narodzenie mogą sobie pozwolić na małe grzeszki. Tym bardziej, jeśli tak jak Roman Simicek odpokutują je spędzając resztę czasu aktywnie - W pierwszy dzień świąt wybierzemy się z rodziną na długi spacer po naszej okolicy oraz będziemy jeździć na koniach, na naszym rodzinnym ranczu. - mówi Czech.

Dla niektórych święta będą jeszcze krótsze, bo żeby powrócić na Śląsk będą musieli pokonać setki kilometrów, tak jak w przypadku Adama Bagińskiego, który te kilka dni wolnego spędza w rodzinnym Gdańsku.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 30
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 11
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

20. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy- Tauron KH GKS Katowice d.3:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies