position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Krótkie święta

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 25 grudnia 2010 00:00
Zawodnicy GKS-u rozjechali się w swoje rodzinne strony, by ten świąteczny okres spędzić w gronie najbliższych. Leniuchowanie nie potrwa jednak zbyt długo, bo już w niedzielne popołudnie zespół spotka się na tyskim lodowisku i rozpocznie ostatnią fazę przygotowań do Turnieju Finałowego Pucharu Polski.

 

Niektórzy hokeiści, tak jak Jakub Witecki i Radosław Galant do domów ruszyli już prosto z Oświęcimia. - Te kilka dni wolnego spędzę w rodzinnej Krynicy razem z moją rodziną i znajomymi. - mówi ten pierwszy. Środowa wygrana, jak twierdzą sami tyszanie była najlepszym prezentem gwiazdkowym. Podarunki znalazły się jednak także pod choinką - Prezenty dla najbliższych kupiłem już dawno. Co? To tajemnica! - mówi z uśmiechem Roman Simicek.

 

Chociaż wigilijna kolacja już za nami, na większości stołów dalej królują ryby, makowce i pierogi. Nie inaczej jest u tyskich zawodników - Ja zawsze w Wigilię jem karpia, ale moja rodzina za nim nie przepada, więc mamy też inne ryby. Pozostałe potrawy są podobne do tych w Polsce... no może poza tradycyjną czeską sałatką ziemniaczaną. - opowiada popularny "Simon". Karp to także ulubiona wigilijna potrawa Jakuba Witeckiego - Lubię również pierogi z kapustą i grzybami, ale koniecznie te przygotowane przez moją mamę. - zaznacza młody reprezentant kraju.

Sportowcy muszą przestrzegać diety cały czas, ale w tak wyjątkowym czasie jak Boże Narodzenie mogą sobie pozwolić na małe grzeszki. Tym bardziej, jeśli tak jak Roman Simicek odpokutują je spędzając resztę czasu aktywnie - W pierwszy dzień świąt wybierzemy się z rodziną na długi spacer po naszej okolicy oraz będziemy jeździć na koniach, na naszym rodzinnym ranczu. - mówi Czech.

Dla niektórych święta będą jeszcze krótsze, bo żeby powrócić na Śląsk będą musieli pokonać setki kilometrów, tak jak w przypadku Adama Bagińskiego, który te kilka dni wolnego spędza w rodzinnym Gdańsku.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies