position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

GKS nadrabia zaległości

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 21 grudnia 2010 00:00
Po niemal dwóch miesiącach zostanie dokończone spotkanie drugiej rundy sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Hokeja pomiędzy Unią Oświęcim, a GKS Tychy.


Przypomnijmy, że 29-ego października sędzia Przemysław Kępa zdecydował się przerwać w 14 minucie spotkanie piętnastej kolejki: Aksam Unia Oświęcim - GKS Tychy. Powodem było rozpylenie przez służby porządkowe dużej ilości gazu pieprzowego, który uniemożliwił kontynuowanie meczu.

W najbliższą środę, w momencie ponownego rozpoczęcia spotkania, na zegarze będzie widniał czas sześciu minut i dwóch sekundy do końca pierwszej tercji. Spotkanie nie rozpocznie się jednak tradycyjnie z środkowego bulika przy udziale napastników obu zespołów, a od rzutu karnego dla gospodarzy (chwilę przed przerwaniem spotkania w październiku arbiter podyktował „setkę” za faul Łukasza Sokoła na Lukasie Riha) - Mecz zacznie się od kuriozalnej sytuacji, ale wierzymy, że nasz bramkarz wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką i ta rzeczywista walka o punkty rozpocznie się od stanu 0:0. - mówi Michał Garbocz. Decyzją Polskiego Związku Hokeja na Lodzie trenerzy będą mogli wystawić zupełnie inne składy. Oznacza to, że w GKS-ie zagra m.in. Piotr Jakubowski.

Ewentualne zwycięstwo Tychów pozwoli tyszanom, kosztem właśnie Unii, awansować na drugą pozycję tabeli. Dodatkowe trzy punkty zniwelowałyby także stratę do lidera, Cracovii Kraków, tylko do jednego oczka. - Pomimo ciężkiego grudniowego okresu treningowego czujemy się mocni zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Oświęcim jest bardzo trudnym terenem, gdzie gra się bardzo ciężko, ale jedziemy nastawieni optymistycznie. - kończy tyski napastnik.

Zespoły mają sobie coś do udowodnienia, więc spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tyscy kibice nie będą mogli niestety się o tym przekonać, bo jak informują włodarze Unii na swojej oficjalnej stronie, na mecz wpuszczani będą wyłącznie mieszkańcy powiatów: bielskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, żywieckiego oraz oświęcimskiego. Początek w środę, 22-ego grudnia o godzinie 18:00.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 29
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KH Energa Toruń 3:1
piątek, 19 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies