position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wylicytuj niesamowity zestaw

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 16 grudnia 2010 00:00
Przed tyskimi kibicami niepowtarzalna okazja do nabycia zestawu autentycznych, historycznych pamiątek przekazanych na cel charytatywny przez hokeistę GKS Tychy, Adama Bagińskiego.


Przed kilkunastoma minutami ruszyła internetowa aukcja pamiątek, które przekazał Adam Bagiński. Jest o co walczyć, bo zawodnik oddał swój złoty medal, koszulkę z sezonu 2004/05 oraz pamiątkowe zdjęcie w antyramie - Dla mnie te przedmioty są bezcenne, ale jeżeli dochód z ich sprzedaży ma komuś pomóc to myślę, że warto. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to medal olimpijski, ale myślę, że dla tyskich kibiców ma ogromną wartość. - mówi hokeista, który był pomysłodawcą aukcji. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany rodzinie Adriana Buch, siedmioletniego tyszanina, który cierpi na dzięcięce porażenie mózgowe. Lekarze stwierdzili także wodogłowie, opóźnienie rozwoju psychoruchowego oraz padaczkę. Niezbędny jest zakup aparatu słuchowego. Ze względu na stan zdrowia chłopiec potrzebuje także specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, w tym przypadku rowerka.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Aukcja potrwa do czwartku, 23-ego grudnia do godziny 21:20. Cena początkowa kompletu to 500 złotych.

>>AUKCJA<<

W skład zestawu wchodzą:

- Wyjazdowa, czerwona koszulka Adama Bagińskiego z sezonu 2004/2005, w którym GKS Tychy zdobył jedyne jak na razie Mistrzostwo Polski w Hokeju na Lodzie. To w niej napastnik strzelił m.in. karnego w ostatnim finałowym spotkaniu. Koszulka jest w kilku miejscach przetarta i przybrudzona, wbrew pozorom dodaje jej to jednak mnóstwo charakteru i świadczy o trudzie, który został włożony w zdobycie tego najważniejszego trofeum. Zostaną na niej złożone także autografy zawodników, którzy zdobywali Mistrzostwo w 2005 roku oraz podpisy hokeistów aktualnie grających w GKS-ie.

- Złoty medal „Mistrz Polski sezon 2004/2005”

- Zdjęcie zespołu o wymiarach 40x30 cm, zrobione na lodowisku w Oświęcimiu, zaraz po zdobyciu Mistrzostwa. Oprawione w antyramę.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies