position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Nie zmarnujemy tej szansy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 marca 2015 18:30
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Już jutro tyszanie staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji z Ciarko. Po świetnym spotkaniu w Sanoku podopiecznych trenera Sejby od awansu do finału dzieli jedynie jedno zwycięstwo.

W środę tyszanie nie najlepiej weszli w pojedynek jednak druga tercja była ich zdecydowaną dominacją – Zagraliśmy drużynowo i przede wszystkim ofiarnie w obronie, co było widoczne. Przyniosło to rezultaty. Wydaje mi się, że bardziej chcieliśmy wygrać to spotkanie. Sanok nie był aż tak zdeterminowany. Cieszy również fakt, że w końcu wygraliśmy na ich terenie. W tym sezonie mecze wyjazdowe nam nie wychodziły. Przełamanie przyszło w najlepszym momencie – mówi Michał Kotlorz.

Spotkanie numer pięć znacznie się różniło od poprzednich. Było znacznie mniej kar, co było sporym zaskoczeniem – Myślę, że obie drużyny zagrały bardziej rozważnie. Wiadomo, że kary to niepotrzebna strata sił. W fazie play off przewagi mogą okazać się kluczem do zwycięstwa. Trzeba też przyznać, że sędziowie się spisali. Nie pozwolili na niepotrzebne dyskusje i spięcia – tłumaczy tyski obrońca.

W piątek wieczorem trójkolorowi staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji. Przed własną publicznością rozegrają pojedynek numer sześć, który może okazać się tym decydującym – Na pewno Sanok nie złożył jeszcze broni. Jutro nie będą mieli nic do stracenia, więc mecz może wyglądać różnie. My pokazaliśmy, że jesteśmy mocni. Od stanu 0:2 doszliśmy do stanu 3:2. Wczoraj mieliśmy tylko chwile na radość. Teraz skupiamy się już na najbliższym spotkaniu. Zapominamy o meczu w Sanoku. Musimy przez sześćdziesiąt minut zagrać w pełni skoncentrowani. Oczywiście nikogo nie trzeba mobilizować na takie spotkanie, ale kiedy zobaczyliśmy kolejki po bilety to dostaliśmy dodatkowej mobilizacji. Staniemy przed szansą na wymarzone zakończenie rywalizacji – przed własną publicznością i przy pełnych trybunach. Nie zmarnujemy tej szansy! – zakończył Kotlorz.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies