position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Nie zmarnujemy tej szansy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 marca 2015 18:30
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Już jutro tyszanie staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji z Ciarko. Po świetnym spotkaniu w Sanoku podopiecznych trenera Sejby od awansu do finału dzieli jedynie jedno zwycięstwo.

W środę tyszanie nie najlepiej weszli w pojedynek jednak druga tercja była ich zdecydowaną dominacją – Zagraliśmy drużynowo i przede wszystkim ofiarnie w obronie, co było widoczne. Przyniosło to rezultaty. Wydaje mi się, że bardziej chcieliśmy wygrać to spotkanie. Sanok nie był aż tak zdeterminowany. Cieszy również fakt, że w końcu wygraliśmy na ich terenie. W tym sezonie mecze wyjazdowe nam nie wychodziły. Przełamanie przyszło w najlepszym momencie – mówi Michał Kotlorz.

Spotkanie numer pięć znacznie się różniło od poprzednich. Było znacznie mniej kar, co było sporym zaskoczeniem – Myślę, że obie drużyny zagrały bardziej rozważnie. Wiadomo, że kary to niepotrzebna strata sił. W fazie play off przewagi mogą okazać się kluczem do zwycięstwa. Trzeba też przyznać, że sędziowie się spisali. Nie pozwolili na niepotrzebne dyskusje i spięcia – tłumaczy tyski obrońca.

W piątek wieczorem trójkolorowi staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji. Przed własną publicznością rozegrają pojedynek numer sześć, który może okazać się tym decydującym – Na pewno Sanok nie złożył jeszcze broni. Jutro nie będą mieli nic do stracenia, więc mecz może wyglądać różnie. My pokazaliśmy, że jesteśmy mocni. Od stanu 0:2 doszliśmy do stanu 3:2. Wczoraj mieliśmy tylko chwile na radość. Teraz skupiamy się już na najbliższym spotkaniu. Zapominamy o meczu w Sanoku. Musimy przez sześćdziesiąt minut zagrać w pełni skoncentrowani. Oczywiście nikogo nie trzeba mobilizować na takie spotkanie, ale kiedy zobaczyliśmy kolejki po bilety to dostaliśmy dodatkowej mobilizacji. Staniemy przed szansą na wymarzone zakończenie rywalizacji – przed własną publicznością i przy pełnych trybunach. Nie zmarnujemy tej szansy! – zakończył Kotlorz.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies