position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Kotlorz: Nie zmarnujemy tej szansy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 marca 2015 18:30
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Już jutro tyszanie staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji z Ciarko. Po świetnym spotkaniu w Sanoku podopiecznych trenera Sejby od awansu do finału dzieli jedynie jedno zwycięstwo.

W środę tyszanie nie najlepiej weszli w pojedynek jednak druga tercja była ich zdecydowaną dominacją – Zagraliśmy drużynowo i przede wszystkim ofiarnie w obronie, co było widoczne. Przyniosło to rezultaty. Wydaje mi się, że bardziej chcieliśmy wygrać to spotkanie. Sanok nie był aż tak zdeterminowany. Cieszy również fakt, że w końcu wygraliśmy na ich terenie. W tym sezonie mecze wyjazdowe nam nie wychodziły. Przełamanie przyszło w najlepszym momencie – mówi Michał Kotlorz.

Spotkanie numer pięć znacznie się różniło od poprzednich. Było znacznie mniej kar, co było sporym zaskoczeniem – Myślę, że obie drużyny zagrały bardziej rozważnie. Wiadomo, że kary to niepotrzebna strata sił. W fazie play off przewagi mogą okazać się kluczem do zwycięstwa. Trzeba też przyznać, że sędziowie się spisali. Nie pozwolili na niepotrzebne dyskusje i spięcia – tłumaczy tyski obrońca.

W piątek wieczorem trójkolorowi staną przed znakomitą okazją na zakończenie półfinałowej rywalizacji. Przed własną publicznością rozegrają pojedynek numer sześć, który może okazać się tym decydującym – Na pewno Sanok nie złożył jeszcze broni. Jutro nie będą mieli nic do stracenia, więc mecz może wyglądać różnie. My pokazaliśmy, że jesteśmy mocni. Od stanu 0:2 doszliśmy do stanu 3:2. Wczoraj mieliśmy tylko chwile na radość. Teraz skupiamy się już na najbliższym spotkaniu. Zapominamy o meczu w Sanoku. Musimy przez sześćdziesiąt minut zagrać w pełni skoncentrowani. Oczywiście nikogo nie trzeba mobilizować na takie spotkanie, ale kiedy zobaczyliśmy kolejki po bilety to dostaliśmy dodatkowej mobilizacji. Staniemy przed szansą na wymarzone zakończenie rywalizacji – przed własną publicznością i przy pełnych trybunach. Nie zmarnujemy tej szansy! – zakończył Kotlorz.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 3:1
niedziela, 11 marca 2018


GKS Tychy TV

1/2 play-off: GKS Tychy o krok od awansu do finału


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies