position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Majkowski: Siły są wyrównane

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 26 grudnia 2014 15:03
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Już w sobotę hokeiści GKS Tychy przystąpią do jednego z ważniejszych spotkań w tym sezonie, a mowa oczywiście o Pucharze Polski. - Apetyt jest bardzo duży. Ostatni raz Puchar Polski wygraliśmy w 2009 roku, więc przerwa była bardzo długa. Musimy nadrobić ten czas. Oczywiście wszystkie cztery drużyny są bardzo wyrównane i łatwo nie będzie, każdy chce wygrać. Mało kto grał przy tak licznej publiczności. Mam nadzieję, że nasi kibice dopiszą i pomogą nam swoim dopingiem - mówi Krzysztof Majkowski, drugi trener GKS Tychy.
 
Jako pierwsi na drodze tyszan do zdobycia trofeum staną zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. - Z Jastrzębiem wygraliśmy dwa spotkania u siebie, natomiast wyjazdowy pojedynek przegraliśmy. Teraz będziemy grać na neutralnym terenie i siły są wyrównane. Grudzień był dość męczący, zwłaszcza dla kadrowiczów. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani i zawodnicy szybko się zregenerują. Na puchar będziemy w bardzo dobrej dyspozycji. Niestety zmagamy się z problemami zdrowotnymi kilku graczy, ale taki jest sport i na to niestety nie mamy już wpływu – tłumaczył asystent trenera Sejby.
 
W przeddzień wigilii Bożego Narodzenia trójkolorowi mieli rozegrać jeszcze spotkanie 28. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Do spotkania jednak nie doszło. Prawdopodobnym powodem były zaległości finansowe, które klub z Janowa ma względem swoich zawodników. - Mecz z Naprzodem miał nam pokazać w jakiej dyspozycji jesteśmy po przerwie związanej ze zgrupowaniem kadry narodowej. Niestety z przyczyn od nas niezależnych spotkanie nie odbyło się. Nie jest to jednak dla nas żaden problem. Będziemy gotowi na rywalizację w Krakowie – zakończył Majkowski.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na lodowisku w Tychach
poniedziałek, 12 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies