position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Majkowski: Siły są wyrównane

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 26 grudnia 2014 15:03
autor: Magda Wolschon
Fot. Dorota Ziętek
Już w sobotę hokeiści GKS Tychy przystąpią do jednego z ważniejszych spotkań w tym sezonie, a mowa oczywiście o Pucharze Polski. - Apetyt jest bardzo duży. Ostatni raz Puchar Polski wygraliśmy w 2009 roku, więc przerwa była bardzo długa. Musimy nadrobić ten czas. Oczywiście wszystkie cztery drużyny są bardzo wyrównane i łatwo nie będzie, każdy chce wygrać. Mało kto grał przy tak licznej publiczności. Mam nadzieję, że nasi kibice dopiszą i pomogą nam swoim dopingiem - mówi Krzysztof Majkowski, drugi trener GKS Tychy.
 
Jako pierwsi na drodze tyszan do zdobycia trofeum staną zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. - Z Jastrzębiem wygraliśmy dwa spotkania u siebie, natomiast wyjazdowy pojedynek przegraliśmy. Teraz będziemy grać na neutralnym terenie i siły są wyrównane. Grudzień był dość męczący, zwłaszcza dla kadrowiczów. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani i zawodnicy szybko się zregenerują. Na puchar będziemy w bardzo dobrej dyspozycji. Niestety zmagamy się z problemami zdrowotnymi kilku graczy, ale taki jest sport i na to niestety nie mamy już wpływu – tłumaczył asystent trenera Sejby.
 
W przeddzień wigilii Bożego Narodzenia trójkolorowi mieli rozegrać jeszcze spotkanie 28. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Do spotkania jednak nie doszło. Prawdopodobnym powodem były zaległości finansowe, które klub z Janowa ma względem swoich zawodników. - Mecz z Naprzodem miał nam pokazać w jakiej dyspozycji jesteśmy po przerwie związanej ze zgrupowaniem kadry narodowej. Niestety z przyczyn od nas niezależnych spotkanie nie odbyło się. Nie jest to jednak dla nas żaden problem. Będziemy gotowi na rywalizację w Krakowie – zakończył Majkowski.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: Możemy sprawić niespodziankę


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies