position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

210 dni Jarosława Rzeszutki

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 29 października 2014 14:37
autor: Michał Rus
Fot. Dorota Ziętek / dorotazietek.pl

Dzisiaj, po ponad półrocznej przerwie, Jarosław Rzeszutko wreszcie założył łyżwy i wyjechał na taflę tyskiego lodowiska.

Przypomnijmy, że napastnik GKS Tychy doznał poważnej kontuzji prawego kolana 1 kwietnia, w meczu finałowym nr 6 z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Następnie w Sport-Klinice w Żorach poddał się dwóm operacjom: najpierw zszycia łękotki i więzadła pobocznego kolana, a następnie rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Mimo to Jarosław Rzeszutko nie załamał się. - To nie jest moja pierwsza poważna kontuzja. Miałem już złamaną szczękę, dwa razy nadgarstek i cztery palce. Można więc powiedzieć, że jestem już zahartowany, a po każdej kontuzji wracałem silniejszy. Wierzę, że podobnie będzie i tym razem - mówił jeszcze w połowie kwietnia. Przede wszystkim jednak zakasał rękawy i oddał się ciężkiej pracy podczas długotrwałej rehabilitacji.

Aż wreszcie dzisiaj, po dokładnie 210 dniach od pechowego meczu z Sanokiem, "Rzeszut" założył w końcu łyżwy i pojawił się na tafli Stadionu Zimowego w Tychach. - Fantastyczne uczucie! Wprawdzie to nie był jeszcze normalny trening, ale frajda była niesamowita. Póki co muszę się trochę "rozjeździć". Do tego nie mogę jeszcze zapominać o siłowni, rowerkach. Tak jak zawsze, jestem dobrej myśli - przekonuje zawodnik.

Tym samym powrót Rzeszutki do składu GKS na ligowe mecze to już kwestia czasu. - Nie chcę podawać żadnego pewnego terminu, ale jestem przekonany, że to nastąpi jeszcze w tym roku - uśmiecha się.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies