position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

210 dni Jarosława Rzeszutki

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 29 października 2014 14:37
autor: Michał Rus
Fot. Dorota Ziętek / dorotazietek.pl

Dzisiaj, po ponad półrocznej przerwie, Jarosław Rzeszutko wreszcie założył łyżwy i wyjechał na taflę tyskiego lodowiska.

Przypomnijmy, że napastnik GKS Tychy doznał poważnej kontuzji prawego kolana 1 kwietnia, w meczu finałowym nr 6 z Ciarko PBS Bank KH Sanok. Następnie w Sport-Klinice w Żorach poddał się dwóm operacjom: najpierw zszycia łękotki i więzadła pobocznego kolana, a następnie rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Mimo to Jarosław Rzeszutko nie załamał się. - To nie jest moja pierwsza poważna kontuzja. Miałem już złamaną szczękę, dwa razy nadgarstek i cztery palce. Można więc powiedzieć, że jestem już zahartowany, a po każdej kontuzji wracałem silniejszy. Wierzę, że podobnie będzie i tym razem - mówił jeszcze w połowie kwietnia. Przede wszystkim jednak zakasał rękawy i oddał się ciężkiej pracy podczas długotrwałej rehabilitacji.

Aż wreszcie dzisiaj, po dokładnie 210 dniach od pechowego meczu z Sanokiem, "Rzeszut" założył w końcu łyżwy i pojawił się na tafli Stadionu Zimowego w Tychach. - Fantastyczne uczucie! Wprawdzie to nie był jeszcze normalny trening, ale frajda była niesamowita. Póki co muszę się trochę "rozjeździć". Do tego nie mogę jeszcze zapominać o siłowni, rowerkach. Tak jak zawsze, jestem dobrej myśli - przekonuje zawodnik.

Tym samym powrót Rzeszutki do składu GKS na ligowe mecze to już kwestia czasu. - Nie chcę podawać żadnego pewnego terminu, ale jestem przekonany, że to nastąpi jeszcze w tym roku - uśmiecha się.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 30
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 11
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

20. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy- Tauron KH GKS Katowice d.3:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies