position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Trener Majkowski po turnieju w Zvoleniu

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 19 sierpnia 2014 12:41
autor: Michał Rus
Fot. P. Hołojda

Z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami hokeiści GKS Tychy wrócili ze Zvolenia, gdzie wzięli udział w Memoriale im. Pavla Zabojnika. O ocenę turnieju poprosiliśmy asystenta trenera Krzysztofa Majkowskiego.

W pierwszym spotkaniu tyszanie wygrali z węgierskim SAPA Feherver AV19 3:1 (gole Woźnicy, Parzyszka i Łopuskiego). - Do Zvolenia pojechaliśmy zbierać doświadczenie, ale przede wszystkim sprawdzić testowanych zawodników. Mecz z Węgrami był ciekawym pojedynkiem, bowiem ten zespół miał w swoim składzie kilku Kanadyjczyków. Pokazaliśmy się z dobrej strony i zasłużyliśmy na zwycięstwo - relacjonuje Krzysztof Majkowski.

W drugim spotkaniu GKS uległ drużynie Pirati Chomutov 0:3. - Chociaż w tym meczu mieliśmy swoje szanse, to nie zasłużyliśmy na wygraną. Najlepszych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Woźnicy i Vitek. Chomutov okazał się bardzo wymagającym rywalem.

Na koniec turnieju tyszanie przegrali z HC 05 Bańska Bystrzyca 3:6 (bramki Guzika i dwie testowanego Kuzina). - To był bardzo dziwny mecz. Przy naszym prowadzeniu 1:0 Guzik otrzymał karę meczu, podczas której straciliśmy dwie bramki. Testowany Kuzin wprawdzie doprowadził do remisu 3:3, ale w ostatniej minucie drugiej tercji znów straciliśmy dwa gole. Ewidentnie zabrakło nam koncentracji. Poza tym chłopcy są w ciężkim okresie. Nogi nie zawsze ich niosły, ale podczas mocnych przygotowań jest to całkowicie naturalne - zwraca uwagę trener Majkowski.

Tyszanie zakończyli udział w 16. Memoriale im. Pavla Zabojnika na piątym miejscu. Turniej wygrała Bańska Bystrzyca przed Chomutovem.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 46
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 37
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 28
6. MH Automatyka Gdańsk 24
7. PGE Orlik Opole 21
8. TMH Polonia Bytom 19
9. KS Unia Oświęcim 18
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0
niedziela, 5 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies