position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Trener Majkowski po turnieju w Zvoleniu

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 19 sierpnia 2014 12:41
autor: Michał Rus
Fot. P. Hołojda

Z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami hokeiści GKS Tychy wrócili ze Zvolenia, gdzie wzięli udział w Memoriale im. Pavla Zabojnika. O ocenę turnieju poprosiliśmy asystenta trenera Krzysztofa Majkowskiego.

W pierwszym spotkaniu tyszanie wygrali z węgierskim SAPA Feherver AV19 3:1 (gole Woźnicy, Parzyszka i Łopuskiego). - Do Zvolenia pojechaliśmy zbierać doświadczenie, ale przede wszystkim sprawdzić testowanych zawodników. Mecz z Węgrami był ciekawym pojedynkiem, bowiem ten zespół miał w swoim składzie kilku Kanadyjczyków. Pokazaliśmy się z dobrej strony i zasłużyliśmy na zwycięstwo - relacjonuje Krzysztof Majkowski.

W drugim spotkaniu GKS uległ drużynie Pirati Chomutov 0:3. - Chociaż w tym meczu mieliśmy swoje szanse, to nie zasłużyliśmy na wygraną. Najlepszych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Woźnicy i Vitek. Chomutov okazał się bardzo wymagającym rywalem.

Na koniec turnieju tyszanie przegrali z HC 05 Bańska Bystrzyca 3:6 (bramki Guzika i dwie testowanego Kuzina). - To był bardzo dziwny mecz. Przy naszym prowadzeniu 1:0 Guzik otrzymał karę meczu, podczas której straciliśmy dwie bramki. Testowany Kuzin wprawdzie doprowadził do remisu 3:3, ale w ostatniej minucie drugiej tercji znów straciliśmy dwa gole. Ewidentnie zabrakło nam koncentracji. Poza tym chłopcy są w ciężkim okresie. Nogi nie zawsze ich niosły, ale podczas mocnych przygotowań jest to całkowicie naturalne - zwraca uwagę trener Majkowski.

Tyszanie zakończyli udział w 16. Memoriale im. Pavla Zabojnika na piątym miejscu. Turniej wygrała Bańska Bystrzyca przed Chomutovem.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies