position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Trener Majkowski po turnieju w Zvoleniu

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 19 sierpnia 2014 12:41
autor: Michał Rus
Fot. P. Hołojda

Z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami hokeiści GKS Tychy wrócili ze Zvolenia, gdzie wzięli udział w Memoriale im. Pavla Zabojnika. O ocenę turnieju poprosiliśmy asystenta trenera Krzysztofa Majkowskiego.

W pierwszym spotkaniu tyszanie wygrali z węgierskim SAPA Feherver AV19 3:1 (gole Woźnicy, Parzyszka i Łopuskiego). - Do Zvolenia pojechaliśmy zbierać doświadczenie, ale przede wszystkim sprawdzić testowanych zawodników. Mecz z Węgrami był ciekawym pojedynkiem, bowiem ten zespół miał w swoim składzie kilku Kanadyjczyków. Pokazaliśmy się z dobrej strony i zasłużyliśmy na zwycięstwo - relacjonuje Krzysztof Majkowski.

W drugim spotkaniu GKS uległ drużynie Pirati Chomutov 0:3. - Chociaż w tym meczu mieliśmy swoje szanse, to nie zasłużyliśmy na wygraną. Najlepszych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Woźnicy i Vitek. Chomutov okazał się bardzo wymagającym rywalem.

Na koniec turnieju tyszanie przegrali z HC 05 Bańska Bystrzyca 3:6 (bramki Guzika i dwie testowanego Kuzina). - To był bardzo dziwny mecz. Przy naszym prowadzeniu 1:0 Guzik otrzymał karę meczu, podczas której straciliśmy dwie bramki. Testowany Kuzin wprawdzie doprowadził do remisu 3:3, ale w ostatniej minucie drugiej tercji znów straciliśmy dwa gole. Ewidentnie zabrakło nam koncentracji. Poza tym chłopcy są w ciężkim okresie. Nogi nie zawsze ich niosły, ale podczas mocnych przygotowań jest to całkowicie naturalne - zwraca uwagę trener Majkowski.

Tyszanie zakończyli udział w 16. Memoriale im. Pavla Zabojnika na piątym miejscu. Turniej wygrała Bańska Bystrzyca przed Chomutovem.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies