position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Trener Majkowski po turnieju w Zvoleniu

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 19 sierpnia 2014 12:41
autor: Michał Rus
Fot. P. Hołojda

Z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami hokeiści GKS Tychy wrócili ze Zvolenia, gdzie wzięli udział w Memoriale im. Pavla Zabojnika. O ocenę turnieju poprosiliśmy asystenta trenera Krzysztofa Majkowskiego.

W pierwszym spotkaniu tyszanie wygrali z węgierskim SAPA Feherver AV19 3:1 (gole Woźnicy, Parzyszka i Łopuskiego). - Do Zvolenia pojechaliśmy zbierać doświadczenie, ale przede wszystkim sprawdzić testowanych zawodników. Mecz z Węgrami był ciekawym pojedynkiem, bowiem ten zespół miał w swoim składzie kilku Kanadyjczyków. Pokazaliśmy się z dobrej strony i zasłużyliśmy na zwycięstwo - relacjonuje Krzysztof Majkowski.

W drugim spotkaniu GKS uległ drużynie Pirati Chomutov 0:3. - Chociaż w tym meczu mieliśmy swoje szanse, to nie zasłużyliśmy na wygraną. Najlepszych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Woźnicy i Vitek. Chomutov okazał się bardzo wymagającym rywalem.

Na koniec turnieju tyszanie przegrali z HC 05 Bańska Bystrzyca 3:6 (bramki Guzika i dwie testowanego Kuzina). - To był bardzo dziwny mecz. Przy naszym prowadzeniu 1:0 Guzik otrzymał karę meczu, podczas której straciliśmy dwie bramki. Testowany Kuzin wprawdzie doprowadził do remisu 3:3, ale w ostatniej minucie drugiej tercji znów straciliśmy dwa gole. Ewidentnie zabrakło nam koncentracji. Poza tym chłopcy są w ciężkim okresie. Nogi nie zawsze ich niosły, ale podczas mocnych przygotowań jest to całkowicie naturalne - zwraca uwagę trener Majkowski.

Tyszanie zakończyli udział w 16. Memoriale im. Pavla Zabojnika na piątym miejscu. Turniej wygrała Bańska Bystrzyca przed Chomutovem.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy mistrzem Polski! GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2:1 (Galeria 2)
piątek, 30 marca 2018


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: To będzie szkoła dla zawodników


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies