position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Apogeum w rzutach karnych

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 15 marca 2014 13:53
autor: Patrycja Hołojda
fot. Patrycja Hołojda

W trzecim półfinałowym meczu hokeiści GKS Tychy i Aksam Unii Oświęcim zafundowali sobie oraz kibicom niezły dreszczowiec. Wygrane przez gości spotkanie zakończyło się dopiero w rzutach karnych.

Po pierwszych dwudziestu minutach, które zakończyły się wygraną przyjezdnych 2:0, wydawało się, że tyszanie raczej bez większych problemów wyjadą z Oświęcimia z tarczą. Niestety kolejne odsłony gry zweryfikowały te plany - To było bardzo trudne spotkanie. W pierwszej tercji zagraliśmy poprawnie i zasłużenie prowadziliśmy. Potem oświęcimianie doprowadzili do wyrównania, a mecz stał się bardziej emocjonujący, pełen wymiany ciosów, wielu strzałów na obie bramki. Z minuty na minutę pojedynek rozkręcał się coraz bardziej, żeby osiągnąć maksymalną temperaturę podczas rzutów karnych, w których największe znaczenie mają umiejętności strzelających i bramkarzy oraz odrobina szczęścia - relacjonuje przebieg spotkania Krzysztof Majkowski.

GKS Tychy na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wyszedł na prowadzenie. Trenerzy tyskiej drużyny poprosili o czas, żeby ostudzić radość zawodników. Na nic jednak zdały się ich rady, bo już po szesnastu sekundach oświęcimianie doprowadzili do remisu - Po strzelonej przez nas trzeciej bramce wydawało się, że dowieziemy to zwycięstwo do końca. Podczas czasu, który chwilę później wzięliśmy, uczulaliśmy zawodników, że mają zagrać bardziej defensywnie. Chcieliśmy przede wszystkim bardziej zabezpieczyć naszą bramkę i tercję neutralną, żeby Unia miała jeszcze ciężej się przebić - zdradza drugi trener GKS Tychy - Niestety moment nieuwagi, błąd w naszej tercji i szybko straciliśmy to prowadzenie.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

Odwiedził stadion i wręczył prezenty. Mikołajki z GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies