position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Apogeum w rzutach karnych

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 15 marca 2014 13:53
autor: Patrycja Hołojda
fot. Patrycja Hołojda

W trzecim półfinałowym meczu hokeiści GKS Tychy i Aksam Unii Oświęcim zafundowali sobie oraz kibicom niezły dreszczowiec. Wygrane przez gości spotkanie zakończyło się dopiero w rzutach karnych.

Po pierwszych dwudziestu minutach, które zakończyły się wygraną przyjezdnych 2:0, wydawało się, że tyszanie raczej bez większych problemów wyjadą z Oświęcimia z tarczą. Niestety kolejne odsłony gry zweryfikowały te plany - To było bardzo trudne spotkanie. W pierwszej tercji zagraliśmy poprawnie i zasłużenie prowadziliśmy. Potem oświęcimianie doprowadzili do wyrównania, a mecz stał się bardziej emocjonujący, pełen wymiany ciosów, wielu strzałów na obie bramki. Z minuty na minutę pojedynek rozkręcał się coraz bardziej, żeby osiągnąć maksymalną temperaturę podczas rzutów karnych, w których największe znaczenie mają umiejętności strzelających i bramkarzy oraz odrobina szczęścia - relacjonuje przebieg spotkania Krzysztof Majkowski.

GKS Tychy na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wyszedł na prowadzenie. Trenerzy tyskiej drużyny poprosili o czas, żeby ostudzić radość zawodników. Na nic jednak zdały się ich rady, bo już po szesnastu sekundach oświęcimianie doprowadzili do remisu - Po strzelonej przez nas trzeciej bramce wydawało się, że dowieziemy to zwycięstwo do końca. Podczas czasu, który chwilę później wzięliśmy, uczulaliśmy zawodników, że mają zagrać bardziej defensywnie. Chcieliśmy przede wszystkim bardziej zabezpieczyć naszą bramkę i tercję neutralną, żeby Unia miała jeszcze ciężej się przebić - zdradza drugi trener GKS Tychy - Niestety moment nieuwagi, błąd w naszej tercji i szybko straciliśmy to prowadzenie.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies