position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zagrajmy wspólnie o 1% podatku dla Fundacji Cicha Nadzieja!

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 21 lutego 2014 13:20
autor: Patrycja Hołojda
fot. BM Foto

Działająca przy tyskim Szpitalu Miejskim fundacja Cicha Nadzieja oraz spółka Tyski Sport wspólnie przeprowadzają kolejną akcję społeczną - tym razem sportowcy GKS Tychy zachęcają do oddawania 1% podatku właśnie na tę organizację pożytku publicznego.

W zeszłym roku kampanię promował tyski mim Ireneusz Krosny, w tym do oddawania 1% zachęcają hokeiści Adam Bagiński, Arkadiusz Sobecki i Adrian Parzyszek oraz koszykarze Tomasz Bzdyra i Paweł Olczak.

W 2013 roku fundacji udało się zebrać 23.623,70 złotych. Pieniądze zostały przekazane na zakup sprzętu i wyposażenia medycznego, które znacznie wpłynęło na poprawę jakości i zwiększenie dostępności usług medycznych, a to wszystko z pożytkiem dla społeczności lokalnej. W tym roku środki zostaną przeznaczone na ten sam cel.

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe w bloku "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" w pozycji 122, osoby które chcą przekazać swój procent Cichej Nadziei muszę wpisać jej numer KRS 0000331965.

To już kolejna wspólna inicjatywa szpitala i GKS Tychy. Zebrane na lodowisku podczas grudniowej akcji Teddy Bear Toss maskotki trafiły właśnie do podopiecznych fundacji. Wcześniej zorganizowano m.in. charytatywny mecz hokeja i licytację mistrzowskiego medalu oraz koszulki Adama Bagińskiego, z których dochód przekazano na leczenie chłopca będącego pod opieką fundacji oraz organizowano wspólne spotkania z uczniami tyskich szkół.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. PGE Orlik Opole 3
6. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
7. KS Unia Oświęcim 3
8. MH Automatyka Gdańsk 3
9. GKS Tychy 3
10. Zagłębie Sosnowiec 3
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
12. Kadra PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies