position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Intensywny tydzień hokeistów

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 grudnia 2013 13:30
autor: Michał Rus
Fot. M. Zawalska

Wykorzystując lockout i przerwę w ligowych rozgrywkach, trener Jiri Sejba zafundował swoim podopiecznym dwa treningi dziennie. - Szlifujemy formę przed turniejem Pucharu Polski - zapowiada Michał Woźnica.

- Oczywiście żyjemy sprawą lockoutu i czekamy na szczęśliwy finał. W tym miejscu nie muszę chyba dodawać, że największymi poszkodowanymi całego zamieszania są kibice i sami zawodnicy. Przygotowujemy się jednak tak, jakby turniej finałowy Pucharu Polski w Sanoku odbył się zgodnie z planem - zapewnia kapitan drużyny Michał Woźnica.

Od wtorku zawodnicy GKS Tychy trenują dwa razy dziennie na lodzie. Ostatnie zajęcia przed świąteczną przerwą odbędą się w sobotni poranek, po których to hokeiści rozjadą się do domów. Treningi zostaną wzniowione już w drugi dzień świąt.

- Przykręciliśmy śrubę naszym zawodnikom, ale tak naprawdę to jest ostatni moment na tak ciężkie zajęcia w tym sezonie. Budujemy formę nie tylko na finał Pucharu Polski, ale również na końcówkę sezonu zasadniczego i fazę play-off. Rano mamy rozgrzewkę na siłowni i zajęcia na lodzie, gdzie pracujemy nad siłą, szybkością i wytrzymałością. Popołudniu pracujemy nad taktyką - tłumaczy asystent trenera Krzysztof Majkowski.

W treningach niestety nie uczestniczy dwóch zawodników. Kontuzjowany jest Artur Gwiżdż, który w ostatnim meczu z Aksam Unią Oświęcim doznał zwichnięcia stawu obojczykowo-barkowego i na pewno nie weźmie udziału w turnieju w Sanoku. Do domu został już zwolniony Kacper Guzik, który narzekał na problemy z kręgosłupem, ale zaraz po świętach będzie do dyspozycji trenera Sejby.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies