position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Intensywny tydzień hokeistów

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 grudnia 2013 13:30
autor: Michał Rus
Fot. M. Zawalska

Wykorzystując lockout i przerwę w ligowych rozgrywkach, trener Jiri Sejba zafundował swoim podopiecznym dwa treningi dziennie. - Szlifujemy formę przed turniejem Pucharu Polski - zapowiada Michał Woźnica.

- Oczywiście żyjemy sprawą lockoutu i czekamy na szczęśliwy finał. W tym miejscu nie muszę chyba dodawać, że największymi poszkodowanymi całego zamieszania są kibice i sami zawodnicy. Przygotowujemy się jednak tak, jakby turniej finałowy Pucharu Polski w Sanoku odbył się zgodnie z planem - zapewnia kapitan drużyny Michał Woźnica.

Od wtorku zawodnicy GKS Tychy trenują dwa razy dziennie na lodzie. Ostatnie zajęcia przed świąteczną przerwą odbędą się w sobotni poranek, po których to hokeiści rozjadą się do domów. Treningi zostaną wzniowione już w drugi dzień świąt.

- Przykręciliśmy śrubę naszym zawodnikom, ale tak naprawdę to jest ostatni moment na tak ciężkie zajęcia w tym sezonie. Budujemy formę nie tylko na finał Pucharu Polski, ale również na końcówkę sezonu zasadniczego i fazę play-off. Rano mamy rozgrzewkę na siłowni i zajęcia na lodzie, gdzie pracujemy nad siłą, szybkością i wytrzymałością. Popołudniu pracujemy nad taktyką - tłumaczy asystent trenera Krzysztof Majkowski.

W treningach niestety nie uczestniczy dwóch zawodników. Kontuzjowany jest Artur Gwiżdż, który w ostatnim meczu z Aksam Unią Oświęcim doznał zwichnięcia stawu obojczykowo-barkowego i na pewno nie weźmie udziału w turnieju w Sanoku. Do domu został już zwolniony Kacper Guzik, który narzekał na problemy z kręgosłupem, ale zaraz po świętach będzie do dyspozycji trenera Sejby.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

Odwiedził stadion i wręczył prezenty. Mikołajki z GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies