position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Intensywny tydzień hokeistów

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 19 grudnia 2013 13:30
autor: Michał Rus
Fot. M. Zawalska

Wykorzystując lockout i przerwę w ligowych rozgrywkach, trener Jiri Sejba zafundował swoim podopiecznym dwa treningi dziennie. - Szlifujemy formę przed turniejem Pucharu Polski - zapowiada Michał Woźnica.

- Oczywiście żyjemy sprawą lockoutu i czekamy na szczęśliwy finał. W tym miejscu nie muszę chyba dodawać, że największymi poszkodowanymi całego zamieszania są kibice i sami zawodnicy. Przygotowujemy się jednak tak, jakby turniej finałowy Pucharu Polski w Sanoku odbył się zgodnie z planem - zapewnia kapitan drużyny Michał Woźnica.

Od wtorku zawodnicy GKS Tychy trenują dwa razy dziennie na lodzie. Ostatnie zajęcia przed świąteczną przerwą odbędą się w sobotni poranek, po których to hokeiści rozjadą się do domów. Treningi zostaną wzniowione już w drugi dzień świąt.

- Przykręciliśmy śrubę naszym zawodnikom, ale tak naprawdę to jest ostatni moment na tak ciężkie zajęcia w tym sezonie. Budujemy formę nie tylko na finał Pucharu Polski, ale również na końcówkę sezonu zasadniczego i fazę play-off. Rano mamy rozgrzewkę na siłowni i zajęcia na lodzie, gdzie pracujemy nad siłą, szybkością i wytrzymałością. Popołudniu pracujemy nad taktyką - tłumaczy asystent trenera Krzysztof Majkowski.

W treningach niestety nie uczestniczy dwóch zawodników. Kontuzjowany jest Artur Gwiżdż, który w ostatnim meczu z Aksam Unią Oświęcim doznał zwichnięcia stawu obojczykowo-barkowego i na pewno nie weźmie udziału w turnieju w Sanoku. Do domu został już zwolniony Kacper Guzik, który narzekał na problemy z kręgosłupem, ale zaraz po świętach będzie do dyspozycji trenera Sejby.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies