position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wypowiedzi po rewanżowym sparingu z Comarch Cracovią

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 8 sierpnia 2013 22:45
autor: Magda Wolschon

Wynik oczywiście nas cieszy, ale niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Zagraliśmy dwie dobre partie, ale ostatniej odsłonie w naszą grę wkradło się sporo nonszalancji - skomentował po spotkaniu Jarosław Rzeszutko.

Krzysztof Majkowski, II trener:
- Zrobiliśmy spore roszady w ustawieniu. Zmianie uległa zarówno obrona jak i atak. Było kilka dobrych momentów gry, widać postęp. Myślę, że z meczu na mecz będzie lepiej. Byliśmy lepsi z wyjątkiem trzeciej tercji. Nie wiem czy słabsza dyspozycja zawodników była spowodowana zmęczeniem, bo trzeba pamiętać, że są w fazie ciężkich treningów, czy to raczej wina rozluźnienia. Dobrze, że na posterunku był Stefan Zigardy, który w kilku sytuacjach uratował nas przed stratą gola. 

Radosław Galant, napastnik GKS Tychy:
- Dwie tercje zagraliśmy dobrze, byliśmy skuteczni, dużo strzelaliśmy na bramkę i to przyniosło oczekiwany rezultat. W trzeciej odsłonie Kraków zagrał znacznie lepiej, mieli swoje okazje, a my przespaliśmy tą tercje. Nie wiem czy było to spowodowane zmęczeniem czy za bardzo się rozluźniliśmy po poprzednich odsłonach. Cieszę się ze zdobytej bramki, ale to w dużej mierze zasługa Michała Woźnicy, który znakomicie podał mi krążek a ja tylko dopełniłem formalności. Trenujemy tylko trzy tygodnie i najbardziej potrzebujemy poćwiczyć grę w przewadze. Chwilowo to nasz największy mankament. Musimy być znacznie bardziej skuteczni w tym elemencie gry. Widać też brak zgrania. Niektórzy znają już trenera Sejbę i wiedzą jak się z nim pracuje, inni dopiero go poznają. Potrzebujemy czasu żeby się dotrzeć. 
 
Jarosław Rzeszutko, napastnik GKS Tychy:
- Wynik oczywiście nas cieszy, ale niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Zagraliśmy dwie dobre partie i chcieliśmy żeby tak były również w trzeciej tercji. Zakładaliśmy sobie, że zagramy na zero z tyłu, niestety nie udało się. W ostatniej odsłonie w naszą grę wkradło się sporo nonszalancji. Prowadziliśmy dość wysoko i to nas chyba zbytnio uspokoiło i uśpiło. Niestety Cracovia wykorzystała naszą słabszą dyspozycję i strzeliła gola. Cieszę się ze zdobytej bramki, ale powinienem szybciej ją zdobyć bo miałem sporo okazji w poprzednich sparingach. Myślę, że najbardziej brakuje nam jeszcze zgrania. Mamy nowy zespół, ćwiczymy nowe ustawienia i potrzeba nam czasu. W porównaniu z poprzednimi sparingami widzę postęp i myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 41
2. GKS Tychy 32
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 28
4. JKH GKS Jastrzębie 28
5. Comarch Cracovia 27
6. KH Energa Toruń 24
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 7:3
niedziela, 21 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies