position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wigilia w GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 23 grudnia 2009 00:00
Po spotkaniu GKS Tychy - Podhale Nowy Targ zawodnicy gospodarzy wzięli udział w symbolicznej wigilii, która odbyła się w budynku klubowym.

Na spotkaniu poza Prezesem GKS Andrzejem Skowrońskim, obecny był Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba oraz Przewodniczący Rady Miasta Zygmunt Marczuk. Od życzeń świątecznych rozpoczął prezes klubu, następnie Zygmunt Marczuk przekazał zawodnikom, jak ważną rolę odgrywają oni w życiu miasta i jego mieszkańców. Na koniec głos zabrał Prezydent Miasta Tychy. Poza życzeniami sporo mówił o atmosferze w drużynie i poza nią. Poruszył także  temat problemów, które dręczą GKS Tychy. Oczywiście wyraźnie podkreślił, że miasto Tychy jest i będzie z klubem oraz z hokeistami. - Srebrnych medali mamy już dosć, mam nadzieję, że w tym sezonie przyjdzie czas na złoto - tymi słowami zakończył Andrzej Dziuba, następnie uczestnicy wigilii podzielili się opłatkiem. Zawodnicy GKS rozjechali się po spotkaniu do swoich rodzin, aby wrócić na trening, który odbędzie się już w drugi dzień świąt, 26-ego grudnia i rozpocznie przygotowania GKS-u do turnieju o Puchar Polski.
Wczorajszego wieczoru zawodnicy wręczyli sobie drobne i często zabawne prezenty. Od kolegów Adam Bagiński otrzymał, z wiadomych powodów, bokserski kask ochronny. Mamy nadzieję, że uchroni on w przyszłości napastnika tyskiego przed trapiącymi go kontuzjami.

>GALERIA ZDJĘĆ<

gkstychy.com.pl/hokej24.pl

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 46
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 37
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 28
6. MH Automatyka Gdańsk 24
7. PGE Orlik Opole 21
8. TMH Polonia Bytom 19
9. KS Unia Oświęcim 18
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0
niedziela, 5 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies