position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wypowiedzi po sparingu z Comarch Cracovią

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 6 sierpnia 2013 21:52
autor: Magda Wolschon
fot. Marta Zawalska
Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu - skomentował po spotkaniu asystent trenera Krzysztof Majkowski.

Krzysztof Majkowski, asystent trenera:
- Wynik dzisiejszego sparingu jest zdecydowanie lepszy od naszej gry. Jest jeszcze sporo mankamentów do poprawy. Trzeba pamiętać, że jest to początek sezonu, dawkujemy zawodnikom naprawdę ciężkie treningi i to obciążenie widać na lodzie. To trzeci tydzień przygotowań, więc nie ma mowy o świeżości, ona ma przyjść z czasem. Szybkie myślenie na tafli to jedno, ale drugie to wykonanie tego. Dziś widać było, że szybkie myślenie nie szło w parze z ciężkimi nogami. Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu. 

Jan Steber:
- Oczywiście cieszymy się z tego zwycięstwa, choć był to tylko sparing to każda wygrana cieszy. W drugiej tercji nie padła żadna bramka dobrze, że w trzeciej odsłonie szybko strzeliliśmy dwa gole. Nie grałem prawie dwa lata na takim poziomie, chciałem pokazać się z lepszej strony. Miałem okazję do strzelenia bramki, ale niestety się nie udało. Cieszę się, że drużyna wygrała, bo to jest najważniejsze.

Adrian Parzyszek:
- Mimo, że w sparingach główny nacisk kładzie się na rozwiązania taktyczne to oczywiście każde zwycięstwo nas cieszy. Nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry w przewadze, wyglądała nieco chaotycznie.  Zagraliśmy bardziej agresywnie, ale nie było to jeszcze to czego oczekujemy po sobie. Jeżeli chodzi o testowanych zawodników to uważam, że każdy z nich zasługuje na grę w Tychach. Ciężko pracują i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Ostateczna decyzja należy jednak do sztabu szkoleniowego. 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 32
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 22
4. Comarch Cracovia 20
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 19
6. KH Energa Toruń 18
7. MH Automatyka Gdańsk 17
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

10. kolejka PHL: Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - KH Energa Toruń 0:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies