position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wypowiedzi po sparingu z Comarch Cracovią

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 6 sierpnia 2013 21:52
autor: Magda Wolschon
fot. Marta Zawalska
Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu - skomentował po spotkaniu asystent trenera Krzysztof Majkowski.

Krzysztof Majkowski, asystent trenera:
- Wynik dzisiejszego sparingu jest zdecydowanie lepszy od naszej gry. Jest jeszcze sporo mankamentów do poprawy. Trzeba pamiętać, że jest to początek sezonu, dawkujemy zawodnikom naprawdę ciężkie treningi i to obciążenie widać na lodzie. To trzeci tydzień przygotowań, więc nie ma mowy o świeżości, ona ma przyjść z czasem. Szybkie myślenie na tafli to jedno, ale drugie to wykonanie tego. Dziś widać było, że szybkie myślenie nie szło w parze z ciężkimi nogami. Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu. 

Jan Steber:
- Oczywiście cieszymy się z tego zwycięstwa, choć był to tylko sparing to każda wygrana cieszy. W drugiej tercji nie padła żadna bramka dobrze, że w trzeciej odsłonie szybko strzeliliśmy dwa gole. Nie grałem prawie dwa lata na takim poziomie, chciałem pokazać się z lepszej strony. Miałem okazję do strzelenia bramki, ale niestety się nie udało. Cieszę się, że drużyna wygrała, bo to jest najważniejsze.

Adrian Parzyszek:
- Mimo, że w sparingach główny nacisk kładzie się na rozwiązania taktyczne to oczywiście każde zwycięstwo nas cieszy. Nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry w przewadze, wyglądała nieco chaotycznie.  Zagraliśmy bardziej agresywnie, ale nie było to jeszcze to czego oczekujemy po sobie. Jeżeli chodzi o testowanych zawodników to uważam, że każdy z nich zasługuje na grę w Tychach. Ciężko pracują i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Ostateczna decyzja należy jednak do sztabu szkoleniowego. 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 27
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies