position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wypowiedzi po sparingu z Comarch Cracovią

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 6 sierpnia 2013 21:52
autor: Magda Wolschon
fot. Marta Zawalska
Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu - skomentował po spotkaniu asystent trenera Krzysztof Majkowski.

Krzysztof Majkowski, asystent trenera:
- Wynik dzisiejszego sparingu jest zdecydowanie lepszy od naszej gry. Jest jeszcze sporo mankamentów do poprawy. Trzeba pamiętać, że jest to początek sezonu, dawkujemy zawodnikom naprawdę ciężkie treningi i to obciążenie widać na lodzie. To trzeci tydzień przygotowań, więc nie ma mowy o świeżości, ona ma przyjść z czasem. Szybkie myślenie na tafli to jedno, ale drugie to wykonanie tego. Dziś widać było, że szybkie myślenie nie szło w parze z ciężkimi nogami. Wynik oczywiście cieszy, ale czekamy na zwycięstwo w lepszym stylu. 

Jan Steber:
- Oczywiście cieszymy się z tego zwycięstwa, choć był to tylko sparing to każda wygrana cieszy. W drugiej tercji nie padła żadna bramka dobrze, że w trzeciej odsłonie szybko strzeliliśmy dwa gole. Nie grałem prawie dwa lata na takim poziomie, chciałem pokazać się z lepszej strony. Miałem okazję do strzelenia bramki, ale niestety się nie udało. Cieszę się, że drużyna wygrała, bo to jest najważniejsze.

Adrian Parzyszek:
- Mimo, że w sparingach główny nacisk kładzie się na rozwiązania taktyczne to oczywiście każde zwycięstwo nas cieszy. Nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry w przewadze, wyglądała nieco chaotycznie.  Zagraliśmy bardziej agresywnie, ale nie było to jeszcze to czego oczekujemy po sobie. Jeżeli chodzi o testowanych zawodników to uważam, że każdy z nich zasługuje na grę w Tychach. Ciężko pracują i chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Ostateczna decyzja należy jednak do sztabu szkoleniowego. 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies