position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wypowiedzi po pierwszym sparingu z Unią

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 30 lipca 2013 21:18
autor: Magda Wolschon
Fot. M. Zawalska

Chcę żeby drużyna grała taktyczny i agresywny hokej, ale dzisiaj tak nie było. Na pewno bardzo dobrze zaprezentowała się pierwsza formacja, która zdobyła wszystkie bramki - podsumował wtorkowy sparing trener GKS Tychy Jiri Sejba.

Maciej Sulka, testowany obrońca:
- Dopiero zaczynamy treningi, powoli wchodzimy w tempo i rytm gry. Z czasem zobaczymy jak będzie wyglądać nasza forma. Treningi są bardzo ciężkie, co było widać na lodzie. Jednak nie możemy się tym przejmować, bo forma ma przyjść dopiero później. Z pewnością taki sparing to miły przerywnik między ciężkimi treningami. Jeżeli chodzi o moją sytuację w klubie to sam do końca nie wiem, co będzie. GKS musi się dogadać z Podhalem w mojej sprawie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy i będę mógł zostać w Tychach.

Michał Woźnica, napastnik GKS Tychy:
- Przed meczem trener przyszedł do szatni i powiedział, że będę kapitanem. Zupełnie się tego nie spodziewałem. Na razie nie wiem czy zostanę nim na dłużej czy to tylko na dzisiejszy mecz. Oczywiście brakuje nam dobrego środkowego, jakim był Roman Simicek, ale teraz zgrywamy się z Josefem Vitkiem i też gra się nam bardzo dobrze. W pierwszym tygodniu treningów załatwialiśmy dużo spraw organizacyjnych, mierzyliśmy sprzęt. Teraz weszliśmy w drugi tydzień przygotowań  i zaczynamy normalne, ciężkie treningi. Potrzebujemy jeszcze czasu żeby się dobrze zgrać.

Jiri Sejba, trener GKS Tychy:
- Chcę żeby drużyna grała taktyczny i agresywny hokej, ale dzisiaj tak nie było. Na pewno bardzo dobrze zaprezentowała się pierwsza formacja, która zdobyła wszystkie bramki. Na treningach pracujemy nad tym żeby zawodnicy czuli krążek, skupiamy się nad indywidualną techniką. Na razie zagadnienia taktyczne są na dalszym planie. Z dobrej strony zaprezentował się również bramkarz. Jeżeli chodzi o młodych zawodników MOSM Tychy to jeszcze trochę im brakuje. Widać, że nie są na takim poziomie. Odstają technicznie i szybkościowo. Dużo pracy przed nimi, ale idą w dobrym kierunku. Chciałbym żeby za dwa lub trzy miesiące drużyna grała automatycznie, aby zagrania były intuicyjne.

 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies