position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Szpital w GKS-ie Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 9 grudnia 2009 00:00
Niestety z tyskiego obozu dochodzą kolejne niepokojące wiadomości. Trener Jan Vavrecka ma do swojej dyspozycji coraz mniej zawodników.

Po wczorajszym meczu z kadry wypadł Michał Garbocz. Hokeista ucierpiał na początku drugiej tercji w starciu przy bandzie. Niestety okazało się, że naderwał mięsień barkowy. Napastnika czeka co najmniej dwutygodniowy odpoczynek od hokeja. Kilkanaście minut po tym zdarzeniu do szatni udał się również Adam Bagiński. Skrzydłowy GKS-u narzeka na pachwinę, ale czy dłuższa przerwa będzie konieczna okaże się w piątek.

W spotkaniu w Nowym Targu ucierpiał inny równie doświadczony zawodnik wicemistrza, Sebastian Gonera. Hokeista ma pękniętą kość nadgarstka. W jego przypadku okres rekonwalescencji potrwa zdecydowanie dłużej, bo co najmniej trzy - cztery tygodnie. Inny tyski obrońca, Łukasz Mejka ciągle zmaga się z grypą i wysoką gorączką.

Drugi bramkarz lidera tabeli, Przemysław Witek przeszedł zabieg kolana. Jego powrót do składu w tym roku jest raczej wątpliwy.

Do zdrowia powoli powracają za to obcokrajowcy. Tomas Jakes powinien być gotowy do gry za ok. tydzień. Robinowi Baculowi ściągnięto wczoraj usztywnienie z barku (ale musi w nim jeszcze spać). Czech wyjechał już co prawda na lód, ale ciągle nie może obciążać ręki. Na tafli podczas meczu powinien pojawić się w ostatniej przedświątecznej kolejce tj. 22-ego grudnia.

Gdy dodać do tego jeszcze zawieszonego Sławomira Krzaka i kadrowiczów u20: Jakuba Witeckiego i Radosława Galanta, którzy wyjeżdżają na zgrupowanie po piątkowym meczu z Naprzodem, sytuacja GKS-u robi się naprawdę nieciekawa. Na szczęście ten pierwszy zagra już w niedzielnym spotkaniu z Cracovią.

autor: Patrycja

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

Odwiedził stadion i wręczył prezenty. Mikołajki z GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies