position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Koniec letnich przygotowań

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 28 czerwca 2013 12:04
autor: Patrycja Hołojda
Podczas ostatnich zajęć hokeiści grali w paintball. fot. Patrycja Hołojda

Dwa miesiące trwała pierwsza część przygotowań hokeistów GKS Tychy do sezonu 2013/2014. Drużyna ponownie spotka się 23-ego lipca na Stadionie Zimowym, gdzie rozpocznie drugi etap przygotowań, już bezpośrednio na tafli.

- To było osiem bardzo ciężkich tygodni. Moim zdaniem jedne z najbardziej intensywnych i solidnych przygotowań w ostatnich latach. I nie mówię tego dlatego, że ja po części je przygotowywałem i prowadziłem! Zajęcia były bardzo urozmaicone - biegaliśmy, graliśmy w piłkę, boksowaliśmy, jeździliśmy na rowerach - mówi Krzysztof Majkowski.

Podobne zdanie mają tyscy zawodnicy - Przygotowania były lepsze niż w zeszłym roku. Zajęcia różniły się od tych ubiegłorocznych m.in. ilością, długością i jakością. To były typowe ćwiczenia pod hokej - mniej siłowni, a więcej biegania, treningów na wytrzymałość, siłę oraz wydolność. Zresztą jakość zajęć objawia się też m.in. poprzez mniejszą liczbę kontuzji niż w tym samym czasie podczas przygotowań do poprzednich sezonów. Treningi były ciężkie, ale mimo wszystko przyjemne. Pracowaliśmy bardzo sumiennie i to na pewno zaprocentuje na lodzie! - zapowiada Milan Baranyk.

Dla "Majaka" były to pierwsze przygotowania w seniorskiej drużynie po tej drugiej, trenerskiej stronie - Na pewno jest dużo lżej jeżeli chodzi o fizyczność. Na tyle ile to było możliwe ćwiczyłem razem z chłopakami - przezorny zawsze ubezpieczony - śmieje się jeszcze do niedawna obrońca GKS Tychy.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies