Jesienne przesilenie

niedziela, 7 grudnia 2008 00:00
GKS osłabiony brakiem Parzyszka, Bacula i Garbocza, przegrał w Jastrzębiu 3:1.

Trzy bramki strzelone w ciągu 21 minut, pozwoliły gospodarzom kontrolować przebieg spotkania i do końca meczu nie pozwolili sobie wyrwać trzech punktów. Honorowego gola dla Tychów zdobył Michał Woźnica. Po raz kolejny zmorą tyszan były kary.

Sytuacja GKS-u znowu robi się nieciekawa. Tyszanie spadli na szóste miejsce w tabeli i tylko o cztery oczka wyprzedzają właśnie zespół z Jastrzębia, który na szczęście ma na swoim koncie jeden mecz więcej. We wtorek o punkty będzie jeszcze trudniej, bo GKS zmierzy się w Nowym Targu, z miejscowym Podhalem, z którym jak na razie mamy najgorszy bilans bramkowy (7:13). Trzymamy kciuki, żeby za dwa dni ta zła passa została przerwana.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

1:0 Kąkol - Radwan (6.33)
2:0 Szoeke - Lipina (10.44)
3:0 Radwan - Pavlaczka (20.44)
3:1 Woźnica - Jakubik (43.44)

JKH: Kosowski - Wolf, Szynal; Lipina, Mleko, Szoeke - Pastryk, Piekarski - Radwan, Pavlaczka, Danieluk - Labryga, Lerch; Bernacki, Kąkol, Łyszczarczyk - Jasik, Mackiewicz, Rajski, Bibrzycki, Kiełbasa.

GKS: Sobecki - Śmiełowski, Gonera; Sarnik, Krzak, Proszkiewicz - Majkowski, Mejka; Woźnica, Jakubik, Bagiński - Jakes, Gwiżdż; Wołkowicz, Paciga, Matczak - Kotlorz, Maćkowiak.

Kary: 8 - 24 minuty