Powtórka z rozrywki

piątek, 5 grudnia 2008 00:00
Drugi raz w ciągu czterech dni tyszanie przegrali z Cracovią. We wtorek 4:3, a dzisiaj 3:0.

Po dwóch bezbramkowych tercjach, w ostatniej kibice zobaczyli trzy bramki... Cracovii. W pierwszej części spotkania minimalnie przeważał GKS, druga i trzecia tercja to zdecydowane prowadzenie hokeistów Cracovii, którzy raz za razem atakowali bramkę Sobeckiego. Tyszanie mieli kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki, jak chociażby ta z 8 minuty, kiedy Michał Woźnica trafił w poprzeczkę. To co nie udało się Woźnicy i GKS-owi, dwukrotnie wykończył Mihalik. Najpierw w 47 minucie, a później w 53 gdy na ławce kar siedziało dwóch zawodników GKS-u. Ostatniego gola zespół z Krakowa zdobył na 33 sekundy przed zakończeniem meczu. Sytuacja była bardzo podobna do tej sprzed 7 minut - na ławce kar siedział Sarnik, a sędzia sygnalizował przewinienie Jakubika.
W barwach drużyny z Tychów po raz pierwszy zaprezentował się Słowak, Ladislav Paciga.

GKS Tychy - Cracovia 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)