Pierwsza tercja ustawiła całe spotkanie

niedziela, 30 listopada 2008 00:00
Hokeiści GKSu zakończyli weekend z kompletem punktów. Tym razem pokonali bytomską Polonię 5:0.

Już pierwsza gra w liczebnej przewadze przyniosła gościom szybkie prowadzenie. Gdy na ławce kar siedział Steckiewicz, podanie od Proszkiewicza wykorzystał Krzak i zrobiło się 1:0. W 9 minucie to gospodarze mieli okazję do wyrównania, ale tyszanie dzielnie bronili się będąc w podwójnym osłabieniu. Kilka minut później GKS pokazał rywalowi jak się gra w przewagach. Tym razem Woźnica zaskoczył Lundina, podwyższając tym samym wynik meczu na 2:0. Trzecie trafienie w tej tercji zaliczył, ostatnio regularnie punktujący, Sarnik.

W drugiej odsłonie zamiast goli oglądaliśmy festiwal kar. I tak najbardziej wędrówkę na ławkę kar upodobali sobie Bagiński z Jakubikiem.

Ostatnia tercja przyniosła nam jeszcze dwa trafienia, a ich autorami byli kolejno Proszkiewicz i Wołkowicz.

Polonia Bytom - GKS Tychy 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)