Gościnny Sanok

piątek, 28 listopada 2008 00:00
Podobnie jak w niedzielę w Janowie, tak i dzisiaj w Sanoku, GKS wygrał 4:2.

Sanoczanie przystępowali do tego meczu z nożem na gardle. Po ostatnich porażkach, zarząd zagroził karami finansowymi. Sanocki zespół zmobilizował się więc, co zaowocowało szybkim i wyrównanym spotkaniem. Jako pierwsi bramkę strzelili właśnie gospodarze, później głos należał już do GKS-u. Sanoccy hokeiści zdobyli się na jeszcze jednego gola w końcówce drugiej tercji. Dla równowagi Tomasz Proszkiewicz dodał jeszcze jedno trafienie w 55 minucie dla GKS-u i mecz zakończył sie wynikiem 2:4. Sanok okazał się bardzo gościnny i tyszanie wracają do Tychów z trzema punktami, tracąc do czwartego w tabeli, Sosnowca już tylko dwa punkty, a przypomnijmy, że GKS ma jeszcze jeden zaległy mecz.

KH Sanok - GKS Tychy 2-4 (1:1, 1:2, 0:1)
1:0 Biały - Maciejko (5.45)
1:1 Jakes - Parzyszek (9.58) ; 5/4
1:2 Gonera (20.15)
1:3 Sarnik - Krzak (24.57)
2:3 Grzesik - Sucko - Balaż (38.03)
2:4 Proszkiewicz - Majkowski (54.36)

Sanok: Rocki - Guričan, Zieliński, Baláž, Mucha, Caban - Rąpała, Demkowicz, Mermer, Milan, R. Kostecki - Sučko, Kapica, Maciejko, Strzyżowski, Biały - Maślak, Kubrak, Grzesik, Połącarz, R. Ćwikła.

GKS Tychy: Sobecki - Śmiełowski, Gonera, Wołkowicz, Parzyszek, Bacul - Majkowski, Mejka, Sarnik, Krzak, Proszkiewicz - Jakeš, Kotlorz, Woźnica, Jakubik, Bagiński - Baranowski, Gwiżdż, Matczak, Banachewicz, Maćkowiak.