position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Święta z rodziną i... hokejem!

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 25 grudnia 2012 16:03
autor: Marta Zawalska & Patrycja Hołojda
Boże Narodzenie to czas na chwilę oddechu. Tegoroczne, z uwagi na rozgrywki PLH i Turniej Finałowy Pucharu Polski będą dla tyskich hokeistów bardzo krótkie. Swoimi planami na te dni dzielą się Arkadiusz Sobecki, Adam Bagiński i Martin Przygodzki.

Arkadiusz Sobecki: Razem z moją rodziną wybraliśmy się na Wigilię do rodziców żony, będziemy spędzać te święta w gronie najbliższych. Na pewno będę chciał chociaż na chwilę zapomnieć o hokeju. Czasu na odpoczynek niestety nie mamy zbyt wiele, ponieważ już w drugi dzień świąt spotykamy się na treningu. Ale postaram się spędzić jak najwięcej czasu z żoną i synami. Jeśli chodzi o potrawy wigilijne to nie mam jakiejś jednej szczególnie ulubionej. Na pewno na naszym stole nie zabraknie tradycyjnej wigilijnej potrawy - karpia, jak również innych wspaniałych dań przygotowanych przez moją żonę i teściową. W naszym domu każdy przed świętami ma swoje obowiązki, pomagamy sobie na tyle, na ile możemy. Ja ze swojej strony na pewno pomogę żonie, jeśli oczywiście starczy mi czasu i sił i o ile żona mnie dopuści do przygotowań. 
 
Adam Bagiński: Święta spędzam w Tychach w gronie najbliższej rodziny, z Gdańska przyjechali rodzice mojej żony. Cieszę się, że możemy spędzić te święta razem. Co prawda czasu na świętowanie nie mamy za dużo, ponieważ zaraz trzeba wracać do treningów, korzystam jednak z każdej chwili spędzonej z rodziną. Moją ulubioną potrawą wigilijną są pierogi z kapustą i grzybami, te robione przez moją teściową są najlepsze na świecie! Cały czas gramy, w domu praktycznie mnie nie ma, nie mogę więc za bardzo pomagać żonie w przedświątecznych przygotowaniach. Dostałem jednak kilka zadań, które musiałem zrobić w Wigilię i z których muszę się wywiązać. Przykro mi, że nie gram w Pucharze Polski, będę miał jednak kilka dni wolnego i pojadę z rodziną do Gdańska, gdzie przywitamy Nowy Rok. Dawno nie byliśmy w Gdańsku, będzie więc okazja do odwiedzenia starych kątów i przyjaciół, których tam mamy. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę oderwę się od hokeja, bo było tego trochę dużo, wszystko jednak będzie się działo szybko, ponieważ musimy wracać do treningów.  
 
Martin Przygodzki: Po niedzielnym meczu rozjechaliśmy się do domów. Rano, w Wigilię troszkę sobie pospałem, a później pakowałem prezenty. Na Wigili była cała nasza rodzina, moje siostry z rodzinami, moi rodzice. Wieczerzę zjedliśmy dosyć wcześniej, żeby dzieci mogły iść szybko spać. Wieczorem puszczaliśmy fajerwerki - na Słowacji jest taka tradycja. Podczas świąt, podobnie jak w Polsce, jemy karpia, pstrąga, sałatkę grzybową itp. Święta będą dosyć krótkie, bowiem już w środę spotykamy się w Tychach na treningu.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na lodzie hokeistów GKS Tychy
poniedziałek, 22 lipca 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies