position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Formalność?

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 22 grudnia 2007 16:12
Spotkania ze Stoczniowcem i Zagłębiem, mimo iż to drugie zakończyło się porażką, pokazały, że forma tyszan rośnie i pogoń za liderującą Cracovią może zakończyć się sukcesem. Niedzielne spotkanie z TKH Toruń wydaję się być świetną okazją do zainkasowania 3 punktów.


Jednak nie tylko Nasi hokeiści będą zmotywowani korespondencyjna walką z sąsiadem z tabeli (Cracovia gra z Zagłębiem). Torunianie walczą o awans do „szóstki” z Naprzodem Janów do którego tracą zaledwie jeden punkt. Drużyna z Janowa w niedzielnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z KH Sanok i wynik tej rywalizacji może być óżny o czym oczywiście doskonale wiedzą wszyscy w Toruniu. Motywacji więc „Stalowym Piernikom” nie zabraknie na pewno. Należy również pamiętać, że drużyna z Torunia napsuła Nam już trochę krwi w tym sezonie - 2 razy pojedynek obu drużyn kończył się remisem w regulaminowym czasie gry z czego raz ze zwycięstwa cieszyli się tyszanie (bramka w dogrywce), a raz torunianie (wygrana w karnych). Mimo wszystko to jednak Nasz zespół będzie zdecydowanym faworytem i każdy wynik inny niż zwycięstwo GKS-u będzie uznany za sensacje.

Analizując ostatnie spotkania obu ekip warto zwrócić uwagę na element gry w przewadze, który może być w niedzielnym spotkaniu decydujący. TKH uległo w ostatni piątek Podhalu Nowy Targ 3:5 (2:2, 1:1, 0:2), a trener mistrzów Polski stwierdził m.in., że - O naszym zwycięstwie zadecydowały przewagi, które wykorzystaliśmy. Natomiast na Nasza porażkę w Sosnowcu 1:2 duży wpływ miała ilość minut które Nasi hokeiści spędzili na ławce kar (48 min.!). Czy ten kto w niedziele zachowa więcej spokoju i lepiej zapanuje nad nerwami odniesie zwycięstwo? Miejmy nadzieje, że tyszanie staną na wysokości zadania i odniosą wysokie zwycięstwo, a samo spotkanie okaże się przyjemną formalnością.

Pierwszy gwizdek tradycyjnie o godzinie 17:00.

Autor: Tomaff

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies