position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Formalność?

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 22 grudnia 2007 16:12
Spotkania ze Stoczniowcem i Zagłębiem, mimo iż to drugie zakończyło się porażką, pokazały, że forma tyszan rośnie i pogoń za liderującą Cracovią może zakończyć się sukcesem. Niedzielne spotkanie z TKH Toruń wydaję się być świetną okazją do zainkasowania 3 punktów.


Jednak nie tylko Nasi hokeiści będą zmotywowani korespondencyjna walką z sąsiadem z tabeli (Cracovia gra z Zagłębiem). Torunianie walczą o awans do „szóstki” z Naprzodem Janów do którego tracą zaledwie jeden punkt. Drużyna z Janowa w niedzielnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z KH Sanok i wynik tej rywalizacji może być óżny o czym oczywiście doskonale wiedzą wszyscy w Toruniu. Motywacji więc „Stalowym Piernikom” nie zabraknie na pewno. Należy również pamiętać, że drużyna z Torunia napsuła Nam już trochę krwi w tym sezonie - 2 razy pojedynek obu drużyn kończył się remisem w regulaminowym czasie gry z czego raz ze zwycięstwa cieszyli się tyszanie (bramka w dogrywce), a raz torunianie (wygrana w karnych). Mimo wszystko to jednak Nasz zespół będzie zdecydowanym faworytem i każdy wynik inny niż zwycięstwo GKS-u będzie uznany za sensacje.

Analizując ostatnie spotkania obu ekip warto zwrócić uwagę na element gry w przewadze, który może być w niedzielnym spotkaniu decydujący. TKH uległo w ostatni piątek Podhalu Nowy Targ 3:5 (2:2, 1:1, 0:2), a trener mistrzów Polski stwierdził m.in., że - O naszym zwycięstwie zadecydowały przewagi, które wykorzystaliśmy. Natomiast na Nasza porażkę w Sosnowcu 1:2 duży wpływ miała ilość minut które Nasi hokeiści spędzili na ławce kar (48 min.!). Czy ten kto w niedziele zachowa więcej spokoju i lepiej zapanuje nad nerwami odniesie zwycięstwo? Miejmy nadzieje, że tyszanie staną na wysokości zadania i odniosą wysokie zwycięstwo, a samo spotkanie okaże się przyjemną formalnością.

Pierwszy gwizdek tradycyjnie o godzinie 17:00.

Autor: Tomaff

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 29
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KH Energa Toruń 3:1
piątek, 19 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies