position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pojedynek medalistów

Hokej › Aktualności › Wiadomości
sobota, 1 grudnia 2007 00:00
W najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na tyskim lodowisku czeka nas ostatni, przed podziałem ligi na grupy, pojedynek mistrza z wicemistrzem.

Obie drużyny wygrały swoje ostatnie ligowe pojedynki, srebrny medalista ubiegłego sezonu wywiózł trzy punkty z Sanoka, pokonując miejscowy KH 5:2, natomiast „szarotki” nie bez problemów uporały się z bytomską Polonią 5:3.

W bezpośrednich starciach tysko-nowotarskich górą są ci pierwsi (3:2, 4:2, 0:5 w.o.), a w samych spotkaniach nie brakowało nigdy emocji. Wzorem z poprzedniego sezonu widzowie nie powinni się nudzić, choć tym razem w roli faworyta wystąpią gospodarze. Przewaga miejscowych z pewnością nie jest znaczna, a każdy wynik możliwy. Podopieczni trenera Matczaka powoli wychodzą z dołku, widać, że brak motorów napędowych w osobach Parzyszka i Bacula wpłynął mobilizująco na pozostałą część drużyny. Co za tym idzie ciężar zdobywania bramek spoczął na wszystkich, dzięki czemu każda formacja stała się niebezpieczna dla rywala. Woźnica, Proszkiewicz, Garbocz czy Sarnik z pewnością będą chcieli napsuć wiele krwi rywalowi. Nie zapominając o dość często punktujących w ostatnich meczach formacjach obronnych. Po raz pierwszy po kilkuletniej rozłące na tyskim lodzie pojawi się Sławek Krzak.

Podhale w tym sezonie ma trudności z ustabilizowaniem formy, po serii słabszych wyników i zmianie szkoleniowca wydawać by się mogło, że drużyna odzyska swój kształt, jednak jak się okazuje problem tkwi gdzieś głębiej. Mimo wszystko nie wolno lekceważyć drużyny mającej w swoim składzie takich zawodników jak Kacir, Zapała, Różański czy Baranyk, bowiem każdy z nich może przechylić losy pojedynku na korzyść swojego klubu.

Początek spotkania o godzinie 17.00, bilety w cenie 16 zł normalny i 12 zł ulgowy. Serdecznie zapraszamy.

autor: Marcin Gołosz

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 32
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 22
4. Comarch Cracovia 20
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 19
6. KH Energa Toruń 18
7. MH Automatyka Gdańsk 17
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

10. kolejka PHL: Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - KH Energa Toruń 0:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies