position: absolute; right: 230px; top: 36pxposition: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Souvre nowym partnerem Mistrzów Polski

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 29 listopada 2019 11:50
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Tyski Sport S.A.

Mistrzowska drużyna partnerów GKS Tychy rośnie w siłę. Marka Souvre została oficjalnym partnerem czterokrotnych Mistrzów Polski. Firma będzie dostarczać hokeistom najwyższej jakości suplementy.

- Souvre od początku istnienia kibicuje najlepszym sportowcom. Z zawodnikami GKS Tychy łączy nas przekonanie, że tracisz 100% szans, jeśli nie spróbujesz. To dla nas wielka radość, że od teraz gramy do jednej bramki – mówi Waldemar Smoliński, Prezes Souvre.- To marka znana nie tylko w Polsce. Nasz nowy partner ma około 120 tysięcy partnerów działających w całej Europie. GKS Tychy dzięki występom w Pucharze Kontynentalnym i Lidze Mistrzów również jest coraz bardziej rozpoznawalny na starym kontynencie. Cieszymy się, że tak renomowana firma  pomoże nam w realizacji naszych celów sportowych - dodaje Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.Nasz nowy partner, marka Souvre, to polska firma z zagranicznymi perspektywami. Souvre z sukcesami rozwija się w branży Business&Beauty. Firmie przyświeca nadrzędny cel polegający na dostarczaniu odbiorcom najwyższej jakości produktów: suplementów diety na czele z nową linią Vitie i iWee oraz kosmetyków, które zostały opracowane na bazie naturalnego kolagenu. Produkty są dostępne w sklepie internetowym na www.souvre.com.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 61
2. JKH GKS Jastrzębie 61
3. Podhale Nowy Targ 54
4. GKS Katowice 54
5. Re-Plast Unia Oświęcim 52
6. Lotos PKH Gdańsk 47
7. Comarch Cracovia 45
8. Zagłębie Sosnowiec 41
9. KH Energa Toruń 32
10. Kadra U23 PZHL 3
11. KS Naprzód Janów 3
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim
niedziela, 8 grudnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies