position: absolute; right: 230px; top: 36pxposition: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapuść wąsy dla jaj i wygraj bilet na Puchar Polski

Hokej › Aktualności › Wiadomości
środa, 27 listopada 2019 14:26
autor: Krzysztof Trzosek
fot. GKS Tychy

Kiedyś był po prostu modny, teraz ma zwrócić uwagę na bardzo poważny problem. Na całym świecie aktorzy, sportowcy, muzycy i celebryci zapuszczają wąsy dla jaj. Od kilku lat w akcji „Movember” biorą udział hokeiści Mistrzów Polski. Teraz dołączył do niej piłkarz GKS Tychy, Sebastian Steblecki.




- Najczęściej jak spotykam ludzi, to pytają mnie czy ten wąs jest doklejony. Jedna osoba stwierdziła nawet czy przypadkiem nie przeniosłem się do lat osiemdziesiątych. Wszyscy reagują bardzo humorystycznie - mówi Sebastian Steblecki, piłkarz GKS Tychy.




W ten sposób prowokują do dyskusji i zwracają uwagę na konieczność wykonywania badań profilaktycznych, które pozwolą na szybkie wykrycie raka prostaty i jąder. Szacuje się, że co trzeci mężczyzna w wieku od 50 do 80 lat oraz 80% mężczyzn po 80 roku życia zachoruje na raka prostaty. Ryzykowzrasta wraz z wiekiem i dotyczy mężczyzn po 45. roku życia. Nowotwór ten zajmuje niezmiennie 4. miejsce pod względem śmiertelności na świecie.




- Ja będę szczęśliwy jak chociaż jedna osoba, które mnie zobaczy, pójdzie na badania. W naszej szatni jest kilku zawodników, którzy zapuścili wąsy. Prym wiodą Amerykanie, bo akcja „Movember” jest tam niezwykle popularna - dodaje Filip Komorski, hokeista GKS Tychy.




Na profilu GKS Tychy na facebooku każdy z Was może pochwalić się swoim wąsem. W komentarzach pod filmem możecie publikować swoje zdjęcia. Autorzy najbardziej kreatywnych wąsów otrzymają zaproszenia na mecze pucharowe: 1/8  Totolotek Pucharu Polski: GKS Tychy - ŁKS Łódź i hokejowy turniej finałowy na Stadion Zimowy w Tychach!
 


Zobacz materiał video!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 61
2. JKH GKS Jastrzębie 61
3. Podhale Nowy Targ 54
4. GKS Katowice 54
5. Re-Plast Unia Oświęcim 52
6. Lotos PKH Gdańsk 47
7. Comarch Cracovia 45
8. Zagłębie Sosnowiec 41
9. KH Energa Toruń 32
10. Kadra U23 PZHL 3
11. KS Naprzód Janów 3
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim
niedziela, 8 grudnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies