position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Nowa odsłona Stadionu Zimowego

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 11 lipca 2019 08:56
autor: MOSiR Tychy, GKS Tychy
Łukasz Sobala / www.pressimages.pl

Niemal tuż po zakończeniu ubiegłego sezonu na tyskim Stadionie Zimowym ruszyły prace remontowe. Na okres wakacyjny zaplanowano remont powłoki malarskiej konstrukcji stalowej dachu wraz z wymianą oświetlenia tafli lodowiska oraz wymianę band do gry w hokeja. Tyski obiekt po zakończeniu modernizacji będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Zakres robót dotyczących konstrukcji dachu obejmuje wykonanie prac naprawczych stalowej konstrukcji zadaszenia poprzez uzupełnienie spoin, czyszczenie konstrukcji dachu oraz zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji. Równocześnie zostanie wymienione dotychczasowe oświetlenie tafli lodowiska oparte na metahalogenowych źródłach światła na nowoczesne oprawy LED wyposażone w diody o wysokim wskaźniku efektywności energetycznej wraz ze sterowaniem. 

Nowe oświetlenie pozwoli na przeprowadzanie transmisji telewizyjnych w jakości HD. Dodatkowo zainstalowane zostaną dwie głowice ruchome oparte na diodach LED, które pozwolą na wyświetlanie efektów specjalnych oraz logotypów klubów czy sponsorów. 

Koszt remontu dachu oraz wymiany oświetlenia wynosi ok. 3.100.000 zł. W obecnej chwili prace te dobiegają końca (planowany termin ukończenia to 20 lipca). Następnie na tyskie lodowisko wejdzie kolejna ekipa, która zajmie się wymianą band hokejowych. 

Poza wymianą band dojdzie również ro remontu boksów zawodników zgodnie z aktualnymi przepisami PZHL i IIHF. Realizacją tej inwestycji zajmie się fińska firma Raita, która realizowała takie zlecenia na całym świecie. Boksy zawodników przejdą niewielką zmianę. Wejście do boksów zostanie połączone tunelem teleskopowym z korytarzy, z których wychodzą zawodnicy. Wymianie ulegnie również podłoga. Planowo modernizacja powinna zakończyć się 26 lipca, a jej koszt to ok. 895 tysięcy złotych.

Do czasu prac remontowych na Stadionie Zimowym w Tychach hokeiści GKS będą trenować na zastępczym obiekcie. Podopieczni trenera Gusova po powrocie z urlopów wznowią treningi na lodowisku w Jastrzębiu. 

Cała galeria zdjęć dostępna >TUTAJ<

 


Zobacz galerię zdjęć!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 24
2. Re-Plast Unia Oświęcim 23
3. JKH GKS Jastrzębie 23
4. GKS Katowice 21
5. Zagłębie Sosnowiec 19
6. Lotos PKH Gdańsk 17
7. Comarch Cracovia 14
8. KH Energa Toruń 12
9. Podhale Nowy Targ 12
10. Kadra U23 PZHL 3
11. KS Naprzód Janów 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Vienna Capitals
wtorek, 8 października 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies