position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pierwszy etap przygotowań rozpoczęty

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 13 maja 2019 15:09
autor: GKS Tychy

Równo miesiąc po zdobyciu Mistrzostwa Polski hokeiści GKS Tychy rozpoczęli pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Na początek podopiecznych trenera Gusova czeka miesięczny cykl treningowy. Po nim trójkolorowi udadzą się na urlopy i na początku lipca wrócą do treningów. 

- Przez ten miesiąc wszyscy już wystarczająco odpoczęli od hokeja. Mamy za sobą wyjątkowo ciężki sezon. Tegoroczne play offy naprawdę były niesamowite. Zawodnicy doszli już do siebie. Od dzisiaj rozpoczynamy przygotowania do przyszłego sezonu. Będziemy pracować do 10 czerwca. W tym tygodniu treningi będą lżejsze, ale od przyszłego tygodnia zaczynamy ciężką pracę. Będzie dużo biegów, rowerów i siłowni. Oczwiście będzie również czas na odnowę. Przed nami dużo pracy, ale tak jak w poprzednich latach musimy stworzyć solidny fundament do dalszej pracy - komentował po pierwszym treningu Andrei Gusov.

Podobnie jak w zeszłym sezonie tyszan czeka występ w Champions Hockey League. Już 22 maja podczas losowania w Bratysławie Mistrzowie Polski poznają swoich rywali w tych prestiżowych rozgrywkach. Przed zmaganiami w Lidze Mistrzow zaplanowano występ na turnieju w Zvoleniu oraz kilka sparingów z krajowymi rywalami. Szczegóły z kim oraz kiedy tyszanie rozegrają mecze towarzyskie poznamy wkrótce.

Na chwilę obecną trener Gusov ma do swojej dyspozycji mocno okrojoną kadrę. Brakuje kadrowiczów oraz obcokrajowców. Zawodnicy mający za sobą występ na Mistrzostwach Świata dyw. IB do drużyny dołączą w przyszłym tygodniu. Z zespołem trenuje już Peter Novajovsky oraz Denis Akimoto

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na lodzie hokeistów GKS Tychy
poniedziałek, 22 lipca 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies