position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Już za tydzień rozpoczynamy pierwszy etap przygotowań

Hokej › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 6 maja 2019 13:37
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Tyski Sport S.A.

Mistrzowie Polski w przyszłym tygodniu rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek i potrwają cztery tygodnie. Hokeiści GKS Tychy będą pracowali głównie na siłowni i rowerkach. Nie zabraknie również treningów biegowych i piłki nożnej.

- Będziemy pracowali głównie nad siłą i wytrzymałością. Przygotowaliśmy dużo treningów i obciążeń. W pierwszych dniach musimy wprowadzać zawodników delikatnie i z kolejnymi zajęciami zwiększać intensywność ćwiczeń. Każdego dnia z wyjątkiem środy i soboty będziemy trenować dwa razy dziennie. Wolne zaplanowane jest tylko na niedzielę. Pierwsze tygodnie służą tzw. ładowaniu akumulatorów. Chcemy zbudować fundament przed drugim etapem przygotowań- mówi Krzysztof Majkowski, asystent trenera GKS Tychy.

W pierwszym tygodniu z drużyną nie będą trenować kadrowicze. Ich powrót jest zaplanowany w okolicach 23 maja. Po zakończeniu pierwszego etapu przygotowań zawodników czekają miesięczne urlopy. Drugi etap rozpocznie się 15 lipca.

- Pierwszy tydzień na pewno będzie na „sucho”. W okolicach 21 lipca będziemy wchodzili na lód. Podobnie jak w  ubiegłych latach wystąpimy na turnieju w Zwoleniu. Mamy również w planach rozegranie kilku sparingów- dodaje Majkowski.

W przygotowaniach wezmą udział również młodzi zawodnicy- Oliwier Kasperek, Mateusz Ubowski i Kacper Gruźla.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na lodzie hokeistów GKS Tychy
poniedziałek, 22 lipca 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies