position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Pierwsze wzmocnie Mistrzów Polski

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 26 kwietnia 2019 10:07
autor: GKS Tychy

Szeregi GKS Tychy zasilił właśnie nowy zawodnik - Denis Akimoto. Ostatnie kilka miesięcy obrońca spędził w Zagłebiu Sosnowiec, gdzie był wyróżniającą się postacią. Kontrakt Akimoto będzie obowiązywał przez najbliższy sezon. 

Akimoto w Zagłębiu Sosnowiec wystąpił w 26 spotkaniach i zgromadził na swoim koncie 9 punktów za 2 bramki i 7 asyst. Nowy nabytek tyszan ma na swoim koncie Mistrzostwo Azji zdobyte w barwach Nippon Paper Cranes oraz brązowy medal Mistrzostw Świata dywizji 1A wywalczony z reprezentacją Japonii w sezonie 2013/14. 

- Już w trakcie trwania sezonu podjęliśmy rozmowy z kilkoma zawodnikami. Negocjacje cały czas trwają. Na pewno musimy jeszcze bardziej wzmocnić zespół. Przed nami kolejne wyzwania - chcemy jak najlepiej zaprezentować się w Lidze Mistrzów i obronić Mistrzostwo Polski. W osiągnięciu naszych celów niezbędna jest szeroka i wyrównana kadra. Cieszymy się, że Denis dołączył do naszej drużyny. Obserwowaliśmy go od kilku miesięcy i zrobił na nas naprawdę dobre wrażenie. Otrzymał od nas szansę i teraz wszystko zależy już od niego - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Witamy w trójkolorowej rodzinie i życzymy samych sukcesów! 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na lodzie hokeistów GKS Tychy
poniedziałek, 22 lipca 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies