1/2 PHL: TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2:1

piątek, 15 marca 2019 22:44
autor: GKS Tychy

To był szalony mecz! Kibice zgromadzeni na lodowisku w Nowym Targu na pierwszą bramkę musieli czekać ponad 50 minut. Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale na zaledwie 40 sekund przed końcem spotkania Michael Cichy doprowadził do wyrównania. O losach drugiego pojedynku w ramach połfinału PHL zadecydowała dogrywka, w której lepsi okazali się zawodnicy Podhala. Podopieczni trenera Valtonena wygrali 2:1 i wyrównali stan rywalizacji do czterech zwycięstw (1:1).

TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
1:0 Oskar Jaśkiewicz - Krzysztof Zapała - Jarosław Różański (54:04) 5/4
1:1 Michael Cichy - Filip Komorski (59:20)
2:1 Marcin Kolusz - Patrik Moisio (67:27)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Kotlorz, Ciura; Sykora, Komorski, Mikhnov - Górny, Bryk; Yafimenka, Rzeszutko, Gościński - Yeronau, Pociecha; Klimenko, Cichy, Szczechura - Kolarz, Kogut, Jeziorski, Bagiński, Witecki.