position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wychowanek wraca do GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 12 lutego 2019 14:55
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Michał Giel

Michał Woźnica wraca do GKS Tychy. Wychowanek „Trójkolorowych” będzie pracował teraz jednak w zupełnie nowej roli. Trzykrotny Mistrz Polski pomaga w pracy kierownikowi drużyny.

- Po półrocznej przerwie rozpoczynam współpracę z Tychami. Bardzo fajnie jest tu ponownie wrócić. Dostałem propozycję, żeby być przy szatni, pomagać chłopakom i przede wszystkim kierownikom. W formie żartu koledzy na pewno zawołają „Kiero”, ale wiadomo, że znam tych zawodników osobiście i wiem jak to wszystko wygląda- mówi Michał Woźnica.

Po oficjalnym zakończeniu kariery w GKS Tychy, Michał Woźnica występował w Naprzodzie Janów. W jego barwach rozegrał dotychczas 13 spotkań. Zdobył w nich 12 bramek i zanotował 15 asyst. Teraz jednak priorytetem będzie praca przy de Gaulle'a

- Jak zakończyłem karierę w Tychach powiedziałem sobie, że nie będę grał już w profesjonalnym klubie. Rozpocząłem współpracę z Janowem od początku września. Zawodnicy mają tam wieczorem treningi i pozwoliło mi to pogodzić obowiązki z moją dotychczasową pracą. Robię to przede wszystkim dla siebie, dla podtrzymania formy i frajdy- dodaje Michał Woźnica.

Michał Woźnica trójkolorowe barwy reprezentował od 2001 roku. Na swoim koncie ma m.in. trzy mistrzostwa Polski, siedem Pucharów Polski, Superpuchar Polski i brązowy medal w Pucharze Kontynentalnym.

Zapraszamy do posłuchania całej rozmowy z wychowankiem GKS Tychy:
 


Zobacz materiał video!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na lodowisku w Tychach
poniedziałek, 12 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies