position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Tyszanie drużyną roku w plebiscycie Dziennika Zachodniego

Hokej › Aktualności › Wiadomości
piątek, 8 lutego 2019 08:02
autor: GKS Tychy

Hokeiści GKS Tychy zostali wyróżnieni przez kapitułę w plebiscycie na Sportowca Roku Dziennika Zachodniego. Tyszanie znaleźli się wśród innych znakomitych sportowców z województwa śląskiego, m.in. Justyny Święty-Ersetic.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się wczoraj (7 lutego) na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nagrody były przyznawane w dwóch kategoriach: najlepsi wybrani w głosowaniu kibiców oraz nagrody kapituły. Kapituła wybierała swoich laureatów w kategoriach Sportowiec, Trener i Drużyna Roku oraz Sportowe Wydarzenie Roku. Nagrodę specjalną dla Drużyny Roku w wysokości 10 tysięcy złotych ufundował Urząd Marszalkowski Województwa Śląskiego. 

Trójkolorowi zostali docenieni za znakomite osiągnięcia z poprzedniego roku. Mistrzostwo Polski, Superpuchar Polski czy historyczne zwycięstwo polskiej drużyny w rozgrywkach Champions Hockey League okazały się przepustką do zwycięstwa. 

Honorowy patronat nad plebiscytem objęli Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski. 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na lodowisku w Tychach
poniedziałek, 12 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies