position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Mistrzowie Polski rozpoczęli operację Play-Off

Hokej › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 31 stycznia 2019 13:36
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Michał Giel

Mistrzowie Polski czekają na pierwszego rywala w Play-Off i intensywnie przygotowują się do najważniejszej części sezonu. Hokeiści w najbliższych dwóch tygodniach będą trenować nawet dwa razy dziennie. Przerwę podopieczni Andrej Gusowa wykorzystają również na rozegranie dwóch sparingów ze zdobywcą Pucharu Polski. Mecze kontrolne zostaną rozegrany 6 lutego w Jastrzębiu i dwa dni później w Tychach. Początek o godzinie 17.

- Po ostatnim meczu ligowym zawodnicy dostali dwa dni wolnego. Mieliśmy również okazję porozmawiać przed najważniejszymi spotkaniami w Play-Off. Teraz przygotowujemy się bardzo intensywnie. Zawodników czekają zajęcia na siłowni, lodzie i dwa sparingi z JKH GKS Jastrzębie. 16 lutego rozpoczynamy Play-Off- mówi Andrei Gusow, zawodnik GKS Tychy.

Na razie wszystko wskazuje na to, że pierwszym rywalem Mistrzów Polski będzie Automatyka Gdańsk. Podopieczni Marka Ziętary postawili wczoraj pierwszy krok pewnie pokonując PGE Orlik Opole 6-1.

W trakcie przygotowań nie wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Od 4-10 lutego w zgrupowaniu reprezentacji Polski wezmą udział John Murray, Mateusz Bryk, Bartosz Ciura, Mateusz Gościński, Bartłomiej Jeziorski, Filip Komorski i Bartłomiej Pociecha.

To jednak nie koniec kłopotów. Z drużyną cały czas nie trenuje Alexander Yeronau. Białorusin miał dziś założony gips i czeka go sześciotygodniowa przerwa. Podobna absencja czeka Olafa Bizackiego. Na szczęście młody obrońca GKS Tychy nie będzie musiał przechodzić operacji. Z drużyną treningi rozpoczął już Radosław Galant, a za kilka dni powinien wrócić Bartłomiej Jeziorski.
 

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na lodowisku w Tychach
poniedziałek, 12 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies