position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Randstad nowym sponsorem GKS Tychy

Hokej › Aktualności › Wiadomości
wtorek, 30 października 2018 15:07
autor: Krzysztof Trzosek

Sponsorują Juventus Turyn i przez kilka lat wspierali zespół Williams'a w Formule 1. Teraz dołączyli do GKS Tychy. Firma Randstatd nawiązała współpracę z tyskim klubem. Logo nowego partnera pojawi się na Stadionie Miejskim i Zimowym w Tychach.
 

- Randstad, choć działa globalnie, zawsze chce też być blisko kandydatów i klientów na lokalnych rynkach. Wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni, chcemy tworzyć płaszczyznę dialogu pomiędzy pracodawcami i pracownikami – tak jest również w Tychach. Włączamy się w działania wspierające lokalne społeczności. Chętnie uczestniczymy w aktywnościach wpływających na rozwój zawodowy ich członków, ale też na niemniej ważną sferę odpoczynku i czasu po pracy- mówi Paweł Kasperski, Branch Manager.

Randstad Polska jako agencja pracy i doradztwa personalnego wspiera swoich klientów w poszukiwaniu najlepszych pracowników, a osobom poszukującym zatrudnienia pomaga znaleźć pracę, która jest najbliższa ich kompetencjom oraz oczekiwaniom.

Firma dla biznesu świadczy 3 rodzaje usług:

*        rekrutacje tymczasowe -poszukują pracowników dla  klientów i zarządzają dużymi grupami pracowników tymczasowych z Polski jak i Ukrainy
*        rekrutacje specjalistyczne - szukają dla klientów wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zajmują się obszarami: finanse, HR & administracja, inżynieria, IT i technologie, sprzedaż i marketing,
*        HR solutions - administracja kadrowo płacowa, pełen outsourcing formalnych i administracyjnych aspektów zatrudnienia, doradztwo HR

Firma oferuje kandydatom spotkania rekrutacyjne w miłej atmosferze oraz dogodnej formie. Obecnie daje możliwość porozmawiania z nimi przez telefon, kamerę internetową lub klasycznie "face to face". Podczas każdego spotkania konsultant Randstad rozmawia o potrzebach i oczekiwaniach kandydatów oraz stara się zaprezentować kilka ofert pracy uwzględniając te potrzeby. Kandydaci mogą oczekiwać wskazówek na temat tego co należy zrobić aby osiągnąć założone cele.

- Kolejna, rozpoznawalna na świecie marka dołącza do grona sponsorów GKS Tychy. Wspólnie z firmą Randstad opracowaliśmy plan dwupłaszczyznowych działań, skierowanych za równo do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jestem przekonany, że odpowiednio prowadzona kampania sponsoringowa, pomoże firmie na realizację jej bieżących celów i pozwoli nam na kontynuowanie tej współpracy w następnych latach- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.Po podpisaniu umowy firma zaprezentowała swój profil i bogatą ofertę w trakcie spotkaniu Klubu Biznesu GKS Tychy na Stadionie Miejskim.

Zapraszamy do odwiedzenia strony oficjalnego sponsora GKS Tychy

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Mistrz GKS! Mistrzowska feta na ulicach miasta


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies