position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Rodzinnie i tradycyjnie

Hokej › Aktualności › Wiadomości
niedziela, 25 grudnia 2011 00:00
Święta Bożego Narodzenia to czas na odpoczynek i wyciszenie oraz spotkania z najbliższymi. Nie inaczej ten okres spędzą zawodnicy GKS Tychy. Swoimi planami na te dni dzielą się Radosław Galant, Łukasz Sośnierz oraz Michał Kotlorz.


Radosław Galant: Nasza przerwa świąteczna potrwa trzy dni, wiec nie za długo. W ostatnim czasie mieliśmy ciężkie treningi, po dwa razy dziennie, więc raczej skupię się na odpoczynku. Chętnie wybiorę się jednak na spacer do lasu z moim psem. Święta jak co roku spędzam w gronie rodzinnym, najpierw przyjeżdżam razem z bratem do rodziców w Krynicy, a w sobotę wspólnie jedziemy do dziadków na tradycyjną, uroczystą, polską wigilię przy świecach i choince. Moją ulubioną świąteczną potrawą jest barszcz z uszkami.

 

Łukasz Sośnierz: Jak co roku wigilię spędzam w domu z najbliższą rodziną czyli mamą, tatą i siostrą. W pierwszy dzień świąt wybieram się na obiad do mojej dziewczyny, a w drugi już w szerszym kręgu rodzinnym spotykamy się u nas w domu. Święta spędzę raczej odpoczywając i ładując akumulatory na ostatnie treningi w tym roku i na drugą część sezonu. Świąteczną tradycją na pewno jest dzielenie się prezentami gdy za oknem ujrzymy pierwszą gwiazdkę. A ulubiona potrawa? Wszystko co znajduje się na wigilijnym stole, a w szczególności zupa grzybowa z grzankami.


Michał Kotlorz:
Jak co roku święta spędzam w gronie rodziny oraz przyjaciół w Tychach i Bytomiu. Przy wigilijnym stole tradycyjnie dzielimy się opłatkiem oraz świątecznymi potrawami, w tym moją ulubioną rybą po grecku. I oczywiście prezentami pod pachnącą choinką. Święta to dla mnie czas odpoczynku i relaksu, którego życzę wszystkim.

 

P.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies