position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Rodzinnie i tradycyjnie

Hokej › Aktualności › Wiadomości
niedziela, 25 grudnia 2011 00:00
Święta Bożego Narodzenia to czas na odpoczynek i wyciszenie oraz spotkania z najbliższymi. Nie inaczej ten okres spędzą zawodnicy GKS Tychy. Swoimi planami na te dni dzielą się Radosław Galant, Łukasz Sośnierz oraz Michał Kotlorz.


Radosław Galant: Nasza przerwa świąteczna potrwa trzy dni, wiec nie za długo. W ostatnim czasie mieliśmy ciężkie treningi, po dwa razy dziennie, więc raczej skupię się na odpoczynku. Chętnie wybiorę się jednak na spacer do lasu z moim psem. Święta jak co roku spędzam w gronie rodzinnym, najpierw przyjeżdżam razem z bratem do rodziców w Krynicy, a w sobotę wspólnie jedziemy do dziadków na tradycyjną, uroczystą, polską wigilię przy świecach i choince. Moją ulubioną świąteczną potrawą jest barszcz z uszkami.

 

Łukasz Sośnierz: Jak co roku wigilię spędzam w domu z najbliższą rodziną czyli mamą, tatą i siostrą. W pierwszy dzień świąt wybieram się na obiad do mojej dziewczyny, a w drugi już w szerszym kręgu rodzinnym spotykamy się u nas w domu. Święta spędzę raczej odpoczywając i ładując akumulatory na ostatnie treningi w tym roku i na drugą część sezonu. Świąteczną tradycją na pewno jest dzielenie się prezentami gdy za oknem ujrzymy pierwszą gwiazdkę. A ulubiona potrawa? Wszystko co znajduje się na wigilijnym stole, a w szczególności zupa grzybowa z grzankami.


Michał Kotlorz:
Jak co roku święta spędzam w gronie rodziny oraz przyjaciół w Tychach i Bytomiu. Przy wigilijnym stole tradycyjnie dzielimy się opłatkiem oraz świątecznymi potrawami, w tym moją ulubioną rybą po grecku. I oczywiście prezentami pod pachnącą choinką. Święta to dla mnie czas odpoczynku i relaksu, którego życzę wszystkim.

 

P.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies